Prejsť na obsah

Nezištná pomoc pre našich pacientov

Zdravotníci hematologicko-transfúziologického oddelenia Nemocnice Penta Hospitals Michalovce opäť vyrazili pre najvzácnejšiu tekutinu priamo do terénu.

16.11.2023

Aktuálne pretrváva nedostatok krvných jednotiek a aj preto sú výjazdové odbery krvi čoraz častejšie. Krv tak môžu zamestnanci pohodlne darovať priamo v priestoroch svojej firmy.  Až osemnásť zamestnancov firmy Erfolg Michalovce darovalo najvzácnejšiu tekutinu a nezištne tak pomohli našim pacientom. Ako za našich zdravotníkov, tak aj za našich pacientov im posielame obrovské Ďakujeme!

Ďalšie príspevky, ktoré by vás mohli zaujímať

 • 07.08.2020 | Aktuality

  Ambulancia cestovnej medicíny

  Aké očkovania absolvovať pred cestou do tropických krajín, kedy preventívne nasadiť antimalariká a na čo všetko si dať pozor počas pobytu v trópoch?   Už viac ako dva roky v nemocnici Svet zdravia Michalovce našim pacientom radíme, ako zvládnuť dovolenky či pracovné cesty v tropických krajinách v zdraví a naplno si tak vychutnať chvíle oddychu. Počas…
 • 22.05.2018 | Aktuality

  Pekný deň v našej nemocnici

  Deň matiek, ktorý sa na Slovensku oslavuje vždy druhú májovú nedeľu, patrí k najkrajším sviatkom v roku. Svet zdravia, a.s., Všeobecná nemocnica v Žiari nad Hronom pri tejto príležitosti pripravila pre svoje zamestnankyne príjemnú akciu „Pekný deň v našej nemocnici“. V tomto sviatku sa odzrkadľuje jedinečnosť a nenahraditeľnosť matky. Úctu matkám nemocnica vyjadrila milým programom.…
 • 28.11.2023 | Aktuality

  Kemp mladých pediatrov

  V dňoch 23.11.2023 až 25.11.2023 sa konal Kemp mladých pediatrov, ktorý je určený pre mladých lekárov v rámci nemocničnej siete Penta Hospitals.

Buďme spolu v kontakte

Zadajte Váš email a odoberajte naše novinky a tipy.
Posielame max. 1x za mesiac.

(Required)