Prejsť na obsah

Poďakovanie elitným darcom krvi vo vranovskej nemocnici

Pri príležitosti Svetového dňa darcov krvi vo vranovskej nemocnici pozvali na milé stretnutie elitných darcov a ocenili nových, ktorí v tomto roku dosiahli viac ako 100 odberov krvi. Pre všetkých boli pripravené darčeky, malé pohostenie a vystúpenie detí z folklórneho súboru Lipovček. Elitným darcom sa prihovoril primár oddelenia aj riaditeľ nemocnice a spoločne im vyjadrili vďaku za…

19.06.2023

Pri príležitosti Svetového dňa darcov krvi vo vranovskej nemocnici pozvali na milé stretnutie elitných darcov a ocenili nových, ktorí v tomto roku dosiahli viac ako 100 odberov krvi.

Pre všetkých boli pripravené darčeky, malé pohostenie a vystúpenie detí z folklórneho súboru Lipovček. Elitným darcom sa prihovoril primár oddelenia aj riaditeľ nemocnice a spoločne im vyjadrili vďaku za ich nezištnú činnosť, ktorou pomáhajú zachraňovať životy.

Ďalšie príspevky, ktoré by vás mohli zaujímať

 • 18.05.2020 | Aktuality

  Dar od Nadácie Križovatka pre galantskú nemocnicu

  Do galantskej nemocnice dorazila obrovská nádielka plienok značky Pampers.   Za tento krásny a užitočný dar, ktorý poputoval na Novorodenecké oddelenie, z celého srdca ďakujeme Nadácii Križovatka a veríme, že aj budúce mamičky budú mať z plienok radosť.
 • 20.09.2016 | Aktuality

  Program jesenného kongresu SOTS 2016

  Stiahnite si mobilnú aplikáciu k odbornému kongresu Slovenskej ortopedickej a traumatologickej spoločnosti (SOTS. Jej súčasťou sú kompletné informácie o registrácii, lokalite a odbornom programe konferencie.     Program je možné stiahnuť tu.
 • 06.07.2023 | Aktuality

  Podporme našich lekárov v ankete TOP lekári 2023

  Zdravotnícke noviny aj tento rok vyhlásili anketu TOP lekár na Slovensku vo viacerých kategóriách. Po minuloročných úspechoch našej siete, sme sa aj tento rok rozhodli zapojiť do ankety s našimi šiestimi kolegami, odborníkmi a špecialistami po prvýkrát aj z Nemocnice Bory. Vaše hlasy im môžete opakovane posielať do polnoci 19. júla. Predstavujeme Vám našich nominantov:…

Buďme spolu v kontakte

Zadajte Váš email a odoberajte naše novinky a tipy.
Posielame max. 1x za mesiac.

(Required)