Prejsť na obsah

V krvi sa zachová tá naša stužková

Na humenskej transfúzke sme si pri príležitosti Medzinárodného dňa študentstva pripravili pre maturantov špeciálny zážitkový odber v štýle Stužkovej slávnosti.

15.11.2023

Aj týmto spôsobom sme chceli ich stužkovú zachovať v krvi a poďakovať im za to, že myslia na ostatných. Študentov čakala milá pamiatka v podobe odznaku so zelenou stužkou, pohár či tematické sladkosti a občerstvenie. Originálny zážitok so svojimi spolužiakmi prišiel podporiť aj riaditeľ nemocnice MUDr. Jaroslav Marčišin s námestníčkou pre ošetrovateľskú starostlivosť Mgr. Lenkou Mrázovou. Všetkým študentom srdečne ďakujeme.

Ďalšie príspevky, ktoré by vás mohli zaujímať

 • 26.05.2020 | Aktuality

  Pre koronavírus nemôžu cestovať? Zdravotníci svidníckej nemocnice si dávali každý deň kávu v inej časti sveta

  Paríž, Benátky či New York. Zdravotníci svidníckej nemocnice si počas tohto týždňa mohli dať kávu každý deň v inej časti sveta. Vedenie nemocnice sa im aj takto chcelo poďakovať za zvládnutie epidémie koronavírusu a v čase, keď ešte nie je možné cestovať, ich na chvíľu vziať do rôznych známych metropol.   „Uplynulé týždne boli pre…
 • 29.07.2021 | Aktuality

  Piknik s laktačnou poradkyňou v partizánskej nemocnici

  Pri príležitosti Svetového týždňa dojčenia pozývame mamičky na piknik v tráve s laktačnou poradkyňou. V Nemocnici Svet zdravia Partizánske chránime a podporujeme dojčenie zavedením najvyššieho štandardu pri získavaní poznatkov v oblasti dojčenia. Preto sme si pre mamičky pripravili v piatok 6.8.2021 o 13:00 v parku nemocnice diskusiu s našou laktačnou poradkyňou o trendoch v dojčení,…
 • 20.03.2021 | Aktuality

  Gesto spolupatričnosti od spoločnosti Kaufland

  Vranovská nemocnica si v týchto dňoch prevzala dar od obchodného reťazca Kaufland v podobe energetických tyčiniek, džúsov, kávy, či ovocia, aby tak podporili zdravotníkov v týchto ťažkých časoch.   Potraviny putovali na najviac vyťažené oddelenia, kde tento dar zdravotníkom určite padol vhod a boli veľmi milo prekvapení. Spoločnosti Kaufland vyslovujeme veľké ĎAKUJEM!

Buďme spolu v kontakte

Zadajte Váš email a odoberajte naše novinky a tipy.
Posielame max. 1x za mesiac.

(Required)