Prejsť na obsah
Centrála spoločnosti

Agent kontaktného centra pre Nemocnicu Bory

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
Plný úväzok
Termín nástupu
apríl 2024 / dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
základná zložka mzdy 970 € + 70 € variabilná zložka mzdy a odmeny

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staňte sa prvým kontaktom pre vonkajší svet, ktorý poskytuje základné informácie o nemocnici novej generácie Bory a prispejte k pozitívnemu vnímaniu zdravotníctva.
Pre našich pacientov sme k dispozícii od 7:00 do 17:00 počas pracovných dní.
Miesto výkonu práce: Staré Grunty; Mlynská dolina

Čo bude Vašou náplňou práce?

  • prijímate telefonickú a emailovú komunikácie s klientami a pacientami
  • prepájate pacientov na jednotlivé ambulancie a oddelenia
  • poskytujete všeobecné informácie o nemocnici
  • rezervujete termíny vyšetrení a prijímate podnety od klientov a pacientov; zaznamenávate ich do interného systému nemocnice
  • budujete a rozvíjate dobré vzťahy s pacientami
  • spolupracujete s kolegami v nemocnici a na centrále

Čo od Vás očakávame:

  • empatická komunikácia
  • organizačné schopnosti a schopnosť plánovať
  • flexibilita
  • zodpovednosť
  • skúsenosti s prácou na podobnej pozícii sú veľkou výhodou

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

Úplné stredné všeobecné vzdelanie s maturitou

Vzdelanie v odbore

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Poznámka pre kandidáta

V prípade záujmu Vás prosíme o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku.
Telefonicky budeme kontaktovať tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky. Ďakujeme Vám za prejavený záujem a dôveru.

Čo ponúkame

Svoju identitu nespájame len s prácou. Ponúkame spoluprácu v tíme, s ktorým sa budete mať o čom baviť. Okrem toho sa môžete tešiť na:

  • príjemný kolektív a rodinnú atmosféru
  • možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
  • po zaškolení možnosť práce z domu
  • benefity pre zdravie, voľný čas, rodinu a kultúru

Mám záujem o pracovnú ponuku

Ak máte záujem o informácie ohľadom ponuky služieb alebo ste nenašli čo ste hľadali, kontaktujte nás prostredníctvom infolinky alebo kontaktného formulára.

Kontaktný formulár neslúži na účel objednania sa na vyšetrenie.