Prejsť na obsah
PRIVÁTNY LEKÁR OTVORÍ LEN PRE VÁS

Privátny lekár

Rezervujte si termíny do nových nezmluvných ambulancií v poliklinikách ProCare.
S novou službou Privátny lekár sa dostanete na vyšetrenie skôr pri zriedkavejších, ale aj pri ťažko dostupných špecializáciách ako endrokrinológia či imunoalergiológia.
Službu môžu za poplatok využiť klienti aj neklienti spoločnosti ProCare.

Čo je privátny lekár

Snažíme sa zabezpečiť alternatívu pre klientov, ktorí majú záujem využiť odborné služby niektorých našich ambulancií v čo najkratšom čase. Vďaka službe Privátny lekár si môžete rezervovať vyšetrenia v skorších termínoch, ako je tomu v prípade zmluvných ambulancií.
Ambulancie služby Privátny lekár nemajú zmluvu so žiadnou zo zdravotných poisťovní, preto je potrebné uhradiť vyšetrenie v plnej výške. Ceny sa pohybujú v závislosti od konkrétnej špecializácie a potrebných úkonov.
Priemerná cena za jedno vyšetrenie sa pohybuje okolo 75 €.

S touto službou získate

  • dostupnejšie termíny vyšetrení
  • vyšetrenie bez výmenného lístka, na vlastnú žiadosť
  • výkon v rámci nadštandardne vybavenej polikliniky
  • termín u lekárov s ťažko dostupnými špecializáciami

Imunoalergológia

MUDr. Katarína Prekopová

Bronchodilatačný test, desenzibilizačná liečba, imunoalergiologické testovanie mimo sezóny, imunoalergiologické vyšetrenie, NIOX, spirometria

Ordinačné hodiny: každý pondelok 15.00 – 17.00 hod. v ProCare Central, Jelačičova 7, Bratislava

Rezervujte si termín cez call centrum 0907 888 999

Psychoterapeutická a psychosomatická poradňa

MUDr. Alexandra Frolkovičová

Psychoterapeutické poradenstvo (osobné a vzťahové problémy, ľahšie úzkostné či depresívne príznaky), psychosomatické poradenstvo (dlhodobé telesné ťažkosti, na ktoré sa nenachádza medicínske vysvetlenie)

Viac informácií: https://pentahospitals.sk/ambulancia/psychoterapeuticka-a-psychosomaticka-poradna-procare-vlcie-hrdlo/

Ordinačné hodiny: utorok, streda od 8.00 do 13.00 hod. v ProCare Vlčie hrdlo, Vlčie hrdlo 49, Bratislava

Rezervujte si termín cez call centrum 0907 888 999.

Lekárska poradňa preventívnej a liečebnej výživy

MUDr. Alexandra Frolkovičová

Lekárske dietologické poradenstvo – stravovanie pri rôznych zdravotných ťažkostiach, pri nadváhe, v tehotenstve, pri dojčení, či rekreačnom športe. Ako predchádzať vhodnou stravou rôznym ochoreniam.

Viac informácií: https://pentahospitals.sk/ambulancia/lekarska-poradna-preventivnej-a-liecebnej-vyzivy-vlcie-hrdlo/

Ordinačné hodiny: utorok, streda od 8.00 do 13.00 hod. v ProCare Vlčie hrdlo, Vlčie hrdlo 49, Bratislava

Rezervujte si termín cez call centrum 0907 888 999 alebo na čísle +421 2 5859 7525.

Plánujeme pre vás otvoriť tieto ambulancie

ENDOKRINOLÓGIA
ORTOPÉDIA
KOŽNÁ AMBULANCIA
INTERNÁ AMBULANCIA

Vaše otázky

Cena vyšetrenia závisí od jednotlivých úkonov (odbery, testovanie a podobne), ktoré Vám lekár navrhne podľa Vášho zdravotného stavu. Orientačná cena za vyšetrenie je od 54 € do 200 € v závislosti od špecializácie. Kompletný cenník vyšetrení a balíčkov je uvedený pri jednotlivých ambulanciách.

 

Počas vyšetrenia sa dohodnete s ambulanciou na ďalšom postupe. O výsledkoch testov, prípadne odberov, budete informovaný ambulanciou. Pokiaľ ste s ambulanciou dohodnutý na telefonickej konzultácii, stačí kontaktovať naše privátne call centrum a rezervovať si konzultáciu s ambulanciou.

Výmenný lístok nie je potrebný, keďže vyšetrenie nie je hradené zdravotnou poisťovňou. Nemusíte tak absolvovať vyšetrenie u Vášho všeobecného lekára.

Môžete si rezervovať termín k tomuto špecialistovi kamkoľvek budete chcieť, aj do bežnej zazmluvnenej ambulancie, avšak takéto následné vyšetrenia bude potrebné uhradiť rovnako v plnej výške.

Ak by ste mali záujem, aby Vaše vyšetrenia boli hradené z verejného zdravotného poistenia, odporúčame Vám navštíviť Vášho všeobecného lekára, ktorý Vás môže odporučiť k potrebným špecialistom.

Program Privátny lekár sa vzťahuje len na vybrané ambulancie, v súčasnosti imunoalergiologickú ambulanciu.
Pokiaľ máte záujem o vyšetrenia v iných ambulanciách v sieti polikliník ProCare, termíny rezervujeme prostredníctvom call centra a recepcie iba našim klientom s platným programom osobnej starostlivosti, keďže call centrum je platená služba pre klientov, ktorí majú zakúpene naše služby. O možnostiach vyšetrení sa viete informovať priamo u poskytovateľa zdravotnej starostlivosti.
Pokiaľ máte záujem využiť naše služby, môžete sa rozhodnúť medzi programom ProCare LIGHT za 89€, kedy si počas 7 dní od aktivácie môžete  prostredníctvom call centra a recepcií rezervovať termíny a na každé vyšetrenie budete upozornený SMS správami, alebo celoročný program, kde získate elektronickú zdravotnú kartu a mnoho ďalších výhod. Celoročný program  ProCare SMART je spoplatnený sumou 399 €. Kompletnú ponuku našich programov nájdete v časti Osobná starostlivosť.

Máte ďalšie otázky? Napíšte nám

Hidden
Hidden
(Required)

Buďme spolu v kontakte

Zadajte Váš email a odoberajte naše novinky a tipy.
Posielame max. 1x za mesiac.

Súhlas(Required)