Prejsť na obsah
Firemní klienti

Nadštandardná zdravotná starostlivosť

V ProCare rozumieme, že nadštandardná zdravotná starostlivosť pre Vašich zamestnancov je jedným z kľúčových benefitov. Z toho dôvodu ponúkame služby a programy zdravotnej starostlivosti aj pre firmy.

Kontaktujte nás

Peter Jankech +421 911 118 711, peter.jankech.npba@pentahospitals.sk
Zuzana Hrušovská +421 917 818 881, zuzana.hrusovska@pentahospitals.sk
Miroslava Záhorská +421 911 102 553, miroslava.zahorska@pentahospitals.sk

Aneta Švantnerová +421 911 121 355, aneta.svantnerova@pentahospitals.sk

 

Adriana Šaušová +421 911 102 554, adriana.sausova@pentahospitals.sk

 

Gabriela Siváková +421 911 456 137, gabriela.sivakova@pentahospitals.sk

 

Produkty a služby ProCare pre firemných klientov

Ochotne Vám poradíme a pomôžeme s výberom a nastavením toho správneho programu alebo služby pre Vašu firmu. V ProCare rozumieme Vašim potrebám.

ZABEZPEČUJEME UCELENÝ A KOMPLEXNÝ SYSTÉM PRACOVNEJ ZDRAVOTNEJ SLUŽBY PRE ZAMESTNÁVATEĽOV NA ÚZEMÍ CELEJ SLOVENSKEJ REPUBLIKY.

VAŠI ZAMESTNANCI A ICH RODINNÍ PRÍSLUŠNÍCI MÔŽU VYUŽÍVAŤ ZDRAVOTNÚ STAROSTLIVOSŤ SIETE PROCARE AJ VĎAKA CELOROČNÝM PROGRAMOM.

VAŠIM ZAMESTNANCOM POSKYTUJE DETAILNÝ PREHĽAD O ICH ZDRAVOTNOM STAVE.

Polikliniky ProCare

Referencie

 • So spoločnosťou ProCare spolupracujeme od roku 2011, kedy sme členstvo v tomto súkromnom zdravotnom centre začali ponúkať ako benefity pre našich zamestnancov. Od vtedy sme našu spoluprácu rozšírili o vstupné a periodické zdravotné prehliadky a veríme, že naša úspešná spolupráca bude pokračovať aj naďalej.

 • Vzhľadom na viacročnú spoluprácu so spoločnosťou ProCare, ktorá zabezpečuje pre našich zamestnancov komfort a zároveň aj flexibilitu ponúkaných služieb, určite plánujeme do budúcna ďalšiu spoluprácu. Pri výbere spoločnosti, ktorá by pre našich zamestnancov zabezpečovala komplexné lekárske prehliadky a lekársku starostlivosť, sme mali na zreteli hlavne zdravie našich zamestnancov. Požiadavky našich zamestnancov sú prioritne riešené zamestnancami spoločnosti Pro…

  Vzhľadom na viacročnú spoluprácu so spoločnosťou ProCare, ktorá zabezpečuje pre našich zamestnancov komfort a zároveň aj flexibilitu ponúkaných služieb, určite plánujeme do budúcna ďalšiu spoluprácu. Pri výbere spoločnosti, ktorá by pre našich zamestnancov zabezpečovala komplexné lekárske prehliadky a lekársku starostlivosť, sme mali na zreteli hlavne zdravie našich zamestnancov. Požiadavky našich zamestnancov sú prioritne riešené zamestnancami spoločnosti ProCare, ktorí sa vyznačujú svojim príjemným a profesionálnym prístupom a hlavne osobným prístupom ku každému klientovi.

 • Spoločnosť ProCare pre našich zamestnancov zabezpečuje benefity nadštandardnej zdravotnej starostlivosť ako aj pracovnú zdravotnú službu. Našu dlhodobú spoluprácu charakterizuje orientácia na zákazníka, ústretovosť a neustála snaha vyhovieť našim požiadavkám.

 • ProCare je jednotkou na trhu poskytovateľov nadštandardnej starostlivosti o klienta. Práve z tohto dôvodu, ako aj zdieľaním rovnakých hodnôt spoločenskej zodpovednosti, bol pre Henkel Slovensko jasnou voľbou. Tretí rok je úspešne naším partnerom a dodávateľom rôznych druhov lekárskych prehliadok pre našich zamestnancov a služieb v oblasti pracovnej zdravotnej služby.

 • Odozvy našich zamestnancov na kvalitu komplexných preventívnych prehliadok ProCare, ktoré využívame, sú veľmi pozitívne. Oceňujú najmä ich profesionálnu organizáciu, ktorá šetrí čas im aj našej spoločnosti. Taktiež sme spokojní so skladbou výkonov v rámci prehliadok.

 • Záchranná služba Košice je od roku 2014 zmluvným klientom spoločnosti ProCare a.s. v oblasti poskytovania pracovnej zdravotnej služby. Zverejnená referencia na UVO pre spoločnosť ProCare našou organizáciou získala hodnotiacu známku 100. Táto známka odzrkadľuje dodržiavanie všetkých zmluvných povinností, profesionálny a proklientsky orientovaný prístup poskytovateľa ku klientovi.

 • Naši zamestnanci sú už niekoľkoročnými klientmi spoločnosti ProCare, počas ktorých sa služby pre našich zamestnancov neustále skvalitňujú. Využitie množstva odborných lekárov, vyšetrenia vždy v dohodnutom termíne a celková starostlivosť sú na vysokej odbornej ako aj profesionálnej úrovni.

 • Poskytované služby ProCare v rámci starostlivosti o zamestnancov našej spoločnosti je na vysokej profesionálnej úrovni. Naše požiadavky sú vyriešené vždy promptne a k našej úplnej spokojnosti. Komunikácia zo strany ProCare je vždy priateľská a ústretová.

 • S pracovnou zdravotnou službou spoločnosti ProCare máme niekoľkoročné skúsenosti na celom území Slovenskej republiky. Vysoko oceňujeme profesionalitu a flexibilitu poskytovanej služby našim zamestnancom a v neposlednej miere taktiež proaktívny prístup lekárov počas prehliadok.

 • Spoločnosť ProCare dobre pozná za roky našej spolupráce prostredie rafinérie a v prípade zmien, požiadaviek a riešení problémov reaguje flexibilne. So službami dohľadu nad faktormi pracovného prostredia sme spokojní a sú poskytované na úrovni očakávaní.

 • So spoločnosťou ProCare spolupracujeme od 1.4.2015. Vďaka komplexnosti a flexibilite služieb v oblasti poskytovania povinnej zdravotnej starostlivosti odporúčame ProCare ako spoľahlivého partnera. Naša spolupráca dobre funguje aj pri poskytovaní balíkov celoročnej zdravotnej starostlivosti v poliklinikách ProCare, ktoré ponúkame našim zamestnancom ako benefit.

Ako sa stať firemným klientom ProCare

Kontaktujte našich obchodných zástupcov, ktorí Vám ochotne poradia a pomôžu s výberom a nastavením toho správneho programu alebo služby pre Vašu firmu. Alebo vyplňte formulár nižšie a my Vás budeme kontaktovať.

Osobné údaje(Required)
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Buďme spolu v kontakte

Zadajte Váš email a odoberajte naše novinky a tipy.
Posielame max. 1x za mesiac.

Súhlas(Required)
This field is for validation purposes and should be left unchanged.