Prejsť na obsah
ProCare

Vyberte si polikliniku

Neodkladajte svoje zdravotné problémy. V poliklinikách ProCare sme pripravení pomôcť Vám.

Polikliniky

 • Medissimo

  Poliklinika ProCare Medissimo poskytuje svojím pacientom ambulantnú starostlivosť v ambulanciách primárnej ambulantnej starostlivosti, špecializovanej ambulantnej starostlivosti, na pracoviskách spoločných vyšetrovacích a liečebných zložiek a na pracoviskách jednodňovej zdravotnej starostlivosti. Ambulantné zariadenia tvoria jednotlivé funkčné priestory, ktoré spolu utvárajú prevádzkovo ucelený celok.

  Zobraziť viac
 • Central

  V moderných priestoroch polikliniky je pacientom k dispozícii 47 odborných ambulancií v 28 rôznych lekárskych špecializáciách, moderné vybavenie, rehabilitačné a rádiologické pracovisko.

  Zobraziť viac
 • Betliarska

  Poliklinika poskytuje komplexnú zdravotnú starostlivosť primárneho a sekundárneho typu. Navyše je pracoviskom poskytujúcim zákroky v rámci jednodňovej zdravotnej starostlivosti.

  Zobraziť viac
 • ProCare Bory

  V poliklinike ProCare Bory môžu pacienti cez pracovné dni využívať starostlivosť stomatologickej ambulancie a všeobecnej ambulancie pre dospelých v moderných priestoroch a nadštandardným vybavením.

  Zobraziť viac
 • ProCare Devínska Nová Ves

  Poliklinika poskytuje pracovnú zdravotnú službu, celoročnú zdravotnú starostlivosť a manažment pacienta prevažne zamestnancom spoločnosti Volkswagen Slovakia a. s., ich rodinným príslušníkom a zamestnancom dodávateľských spoločností.

  Zobraziť viac
 • ProCare Vlčie hrdlo

  Základom kvalitne poskytovanej zdravotnej starostlivosti je vysoko kvalifikovaný personál a ústretoví zamestnanci. Navyše je ProCare Vlčie hrdlo expertom na pracovné lekárstvo.

  Zobraziť viac
 • ProCare Trnavské mýto

  Nemocnica ProCare Trnavské mýto poskytuje ambulantnú a ústavnú zdravotnú starostlivosť.

  K dispozícii sú ambulancie primárneho kontaktu, ako aj ambulancie špecialistov rôznych odborností. Súčasťou ústavnej (lôžkovej) starostlivosti je ortopedické, neurologické a fyziatricko-rehabilitačné oddelenie. Na ortopedickom oddelení sa venujeme predovšetkým operáciám náhrad bedrových a kolenných kĺbov. Ostatné operačné výkony sú realizované formou jednodňovej zdravotnej starostlivosti v odbornostiach ortopédia, chirurgia, plastická a cievna chirurgia.

  Zobraziť viac
 • ProCare Nitra

  Poliklinika jednotlivcom aj firmám poskytuje všeobecnú a špecializovanú ambulantnú starostlivosť v mnohých odboroch vrátane komplexných prehliadok a pracovnej zdravotnej služby.

  Zobraziť viac
 • ProCare KVP Košice

  V 26-tich ambulanciách poskytuje poliklinika nadštandardné zdravotnícke služby vrátane chirurgických zákrokov v rámci jednodňovej zdravotnej starostlivosti, komplexných preventívnych prehliadok a prehliadok pracovnej zdravotnej služby pre všetky kategórie rizika.

  Zobraziť viac
 • ProCare Sereď

  Táto poliklinika je najvýznamnejším poskytovateľom zdravotnej starostlivosti v spádovej oblasti Sereď. Svojim pacientom poskytujeme komplexnú zdravotnú starostlivosť primárneho a sekundárneho typu.

  Zobraziť viac
 • ProCare Prešov

  Poliklinika ProCare Prešov poskytuje komplexnú zdravotnú starostlivosť, ako aj operačné zákroky v rámci jednodňovej zdravotnej starostlivosti.

  Zobraziť viac
 • Sportclinic

  Základným princípom kliniky je odborná špecializácia na vysokej úrovni a individuálny prístup k Vášmu zdraviu. Staráme sa o zdravie vrcholových športovcov, ale zároveň ošetrujeme všetkých pacientov s bolesťami kĺbov, ktoré vznikajú pri rekreačnom športe, behu či pri bežnej chôdzi. Komplexný systém ambulantnej diagnostiky, operatívy a rehabilitácie pod jednou strechou, vytvára vysoký komfort pre liečbu pacienta s množstvom nadštandardných služieb.

  Viac

Ambulancie a lekári

V prípade, že sa neviete rozhodnúť pri výbere ProCare polikliniky a hľadáte konkrétnu ambulanciu alebo lekára, vyberte si z našej ponuky ambulancií všetkých ProCare zariadení. V ponuke nájdete aj služby jednodňovej zdravotnej starostlivosti.

Mohlo by vás zaujímať

 • 24.10.2023 | Aktuality

  Peter Lednický sa ujíma vedenia Nemocnice Bory

  Od prvého novembra bude zodpovedný za vedenie Nemocnice Bory Peter Lednický. Na pozícii strieda Ľuboša Lopatku, ktorý na projekte novej nemocnice pôsobil od mája 2022. Peter Lednický je generálnym riaditeľom medzinárodného holdingu Penta Hospitals International, ktorý prevádzkuje nemocničnú sieť okrem Slovenska aj v Česku a Poľsku.
 • 29.09.2023 | Aktuality

  Sieť ProCare a Svet zdravia sa od októbra mení na Penta Hospitals

  Najväčší súkromný poskytovatel zdravotnej starostlivosti na Slovensku – sieť nemocníc Svet zdravia a polikliník ProCare, mení od prvého októbra názov na Penta Hospitals. V rámci toho sa mení obchodný názov holdingovej spoločnosti Svet zdravia, a.s., na Penta Hospitals SK, a. s. a dopravnej zdravotnej služby na Penta Hospitals DZS, a. s. Značka ProCare, ktorá reprezentuje sieť polikliník, prechádza vizuálnou zmenou a bude ďalej fungovať ako produktová značka pre ambulatnú zdravotnú starostlivosť. Zmena obchodného mena je súčastou transformácie na jednotnú značku medzinárodnej siete Penta Hospitals International, ktorá okrem Slovenska pôsobí aj v Českej republike a v Poľsku.
 • 18.08.2023 | Blog

  Strava v období dojčenia

  Dodržanie týchto zásad v strave dojčiacej matky je zárukou spokojnej mamičky a šťastného dieťaťa.
 • 15.12.2022 | Aktuality

  Prevádzka call centra počas vianočných sviatkov

  Prevádzka call centra bude počas vianočných sviatkov dostupná pre klientov nasledovne: Call Centrum ProCare 23.12. 2022 od 7:00 do 16:00 24.12. 2022 mimo prevádzky 25.12. 2022 mimo prevádzky 26.12. 2022 mimo prevádzky 31.12. 2022 od 8:00 do 16:00 1.1. 2023 mimo prevádzky   Call Centrum Svet zdravia 23.12. 2022 od 7:00 do 16:00 24.12. 2022…

Buďme spolu v kontakte

Zadajte Váš email a odoberajte naše novinky a tipy.
Posielame max. 1x za mesiac.

(Required)