Prejsť na obsah

Nemocnica Medissimo

Nemocnica zameraná na ortopédiu, športovú traumatológiu a rehabilitáciu so širokým ambulantným a diagnostickým zázemím na jednom mieste.

Nemocnica Medissimo prešla v minulom roku zásadnou zmenou, vďaka ktorej sa od začiatku roku 2024 špecializuje na choroby a poruchy pohybového aparátu a úrazy a ochorenia kĺbov. Nový koncept je výsledkom dovŕšenia procesu redizajnu zdravotnej starostlivosti siete Penta Hospitals na území Bratislavy, ktorého súčasťou bolo spojenie s renomovanou klinikou jednodňovej starostlivosti Sportclinic, personálno-technické posilnenie nemocnice a rekonštrukcia priestorov.

Medissimo je zaradené do prvej kategórie optimalizovanej siete nemocníc. Jeho súčasťou je i poskytovaná široká škála poliklinických služieb ProCare.

Dôležité oznamy

 • Vážení klienti, z dôvodu stavebných prác na trati petržalskej električky je prístup autom k nemocnici Medissimo len od strany nemocnice Antolská.

 • Vážení klienti, spustili sme pre vás bezplatnú Wi-Fi sieť v priestoroch našej nemocnice – názov siete: wifi ProCare free, bez hesla.

Prečo práve Medissimo

Ponúkame široké spektrum služieb počnúc komplexnou diagnostikou, celú škálu operačných výkonov od artroskopických operácií až po primárne náhrady kĺbov s nadväzujúcou lôžkovou a ambulantnou rehabilitáciou. Nemocnica má špičkový tím skúsených odborníkov a najmodernejšie prístrojové vybavenie.

Pacientov čaká okrem kvalitnej zdravotnej starostlivosti aj príjemné komorné prostredie poskytujúce súkromie, pokojnú atmosféru, jednolôžkové nadštandardné izby s výhľadom na jazero Draždiak a individuálny prístup.
Medissimo otvára svoje brány nielen vrcholovým či rekreačným športovcom s úrazmi a ochoreniami kĺbov, ale aj aktívnym ľuďom rôzneho veku, pre ktorých je rozhodujúca:

 • Špičková kvalita a dostupnosť pod jednou strechou

 • Individuálny prístup

 • Minimálne čakacie lehoty

 • Nadštandardné služby

 • Príjemné a pokojné prostredie

 • Rýchly návrat do aktívneho života

 • Ste po úraze kolena alebo ramena?

  Tradícia a vysoká kvalita ošetrenia športových úrazov, ale i ochorení, ktoré si vyžadujú artroskopické riešenie, sa preniesla z priestorov kliniky Sportclinic do novších a moderne vybavených priestorov Nemocnice Medissimo.

  Poskytujeme artroskopické ošetrenie všetkých kĺbov od jednoduchých operácií až po náročné rekonštrukčné výkony formou jednodňovej starostlivosti, prípadne s prenocovaním v našich nadštandardných izbách, ak je to pre pacienta vhodnejšie a komfortnejšie. Samozrejmosťou je ponuka rehabilitácie pod vedením skúsených a erudovaných fyzioterapeutov až do opätovného návratu do života.

 • Potrebujete vymeniť opotrebovaný kĺb?

  Naši špecialisti vykonávajú náhrady kĺbov kolena, bedra i ramena najmodernejšími endoprotézami. Všetko potrebné pre operáciu vám poskytneme na jednom mieste, v krátkom čase a vo vysokej kvalite. Počas operácie a po operácii ste v starostlivosti tímu skúsených anestéziológov a vaša rehabilitácia sa začína už prvý deň na lôžku oddelenia, kde máte okrem starostlivosti zabezpečené súkromie a osobný komfort v nadštandardnej jednolôžkovej izbe.

 • Chcete komplexnú a kvalitnú rehabilitáciu?

  Tím našich lekárov a fyzioterapeutov vám ušije rehabilitáciu na mieru – na lôžkovom oddelení, ak si to váš stav vyžaduje, prípadne ambulantne. Samozrejmosťou je individualizovaný prístup, kvalitné technické vybavenie a príjemné prostredie.

 • Hľadáte širšiu poliklinickú starostlivosť?

  Našou silnou stránkou je okrem špičkových odborníkov v oblasti ortopédie, športovej traumatológie a rehabilitácie aj široké ambulantné zázemie. Od všeobecných lekárov, špecialistov v odboroch gynekológia, gastroenterológia, vnútorné lekárstvo, neurológia, algeziológia, dermatovenerológia až po rádiodiagnostiku.

  Naši lekári majú pre určenie vašich ťažkostí k dispozícii najmodernejší röntgenový prístroj Siemens Healthineers MULTIX Impact, magnetickú rezonanciu, výkonné CT, EMG či laboratórium pohybu pod jednou strechou.

 • Máte záujem o nadštandardný manažment pacienta?

  Váš čas je vzácny a prostredníctvom našich služieb vám zabezpečíme komplexný manažment zdravotnej starostlivosti. Služby klientskeho centra, podporené privátnym call centrom, sa starajú o to, aby ste sa dostali k odborníkovi a na vyšetrenie, ktoré potrebujete. Termíny vašich návštev, vyšetrení a operácií vám nielen zabezpečíme, ale vám ich aj pripomenieme esemeskou alebo emailom.

  Pracovníci našich klientskych centier a call centra vám ochotne poradia a pomôžu dostať sa k lekárovi, prípadne k vyšetreniu, ktoré potrebujete. A nielen u nás, ale v ktoromkoľvek zariadení Penta Hospitals, ak vám služby nevieme poskytnúť v Nemocnici Medissimo.

Ambulancie a lekári Nemocnice Medissimo

Ak hľadáte konkrétnu ambulanciu alebo lekára v Nemocnici Medissimo, vyberte si z našej ponuky ambulancií.
V ponuke nájdete aj služby jednodňovej zdravotnej starostlivosti.

Galéria

Kontaktujte nás

Nemocnica Medissimo

Tematínska 5/A, 851 05 Bratislava

0907 888 999

Klientske centrum v nemocnici Medissimo

pondelok – štvrtok: 7.00 – 17.00
piatok: 7.00 – 15.30

Ortopedický, traumatologický a rehabilitačný program (Sportclinic)

Tel.: 02 622 475 92 | 02 624 107 56
pracovné dni: 7.00 – 19.00 | víkend a sviatky: 8.00 – 17.00
Email: sportclinic@pentahospitals.sk

Ostatná ambulantná starostlivosť

Vyberte si z ponuky produktov ProCare a majte svoje zdravie pod kontrolou 24/7 cez klientsku zónu ProCare: kz.procare.sk

Privátne call centrum: 0907 888 999
pracovné dni: 7.00 – 19.00 | víkend a sviatky: 8.00 – 17.00
Email: info@procare.sk

Aktuality

 • 20.02.2024 | Aktuality

  Nemocnica Medissimo sa od nového roka zameriava na oblasti ortopédie, úrazovej chirurgie a rehabilitácie

  Bratislavská Nemocnica Medissimo od nového roka zmenila svoje zameranie a začala poskytovať komplexnú zdravotnú starostlivosť dominantne v oblastiach ortopédie, úrazovej chirurgie a rehabilitácie. Zaradením nemocnice do prvej kategórie optimalizovanej siete nemocníc sa naplnili plány redizajnu zariadení siete Penta Hospitals na území hlavného mesta, súčasťou ktorých bolo nedávne spojenie s renomovanou klinikou jednodňovej chirurgie Sportclinic. Pracovisko sa posilnilo o špičkových odborníkov a najmodernejšie diagnostické prístroje. Nový medicínsky koncept dopĺňa aj široká škála poliklinických služieb ProCare.  Nemocnica Medissimo je 14. nemocnicou siete Penta Hospitals Slovensko, ktorej súčasťou je aj 10 polikliník ProCare.
 • 24.06.2021 | Blog

  Aký vplyv mala pandémia na deti?

  Obdobie pandémie bolo hektické nielen pre zdravotníkov, ale aj pre rodičov a deti. Ako ju deti prežívali? O svojich skúsenostiach sa podelila pediatrička MUDr. Eva Mocová, PhD. z polikliniky ProCare Medissimo. Deti znášali koronavírus dobre. Sociálnu izoláciu až tak nie Keďže sa v rodinách zúžila pozornosť na distančné vzdelávanie detí, zdravotná starostlivosť išla do úzadia.…

Buďme spolu v kontakte

Zadajte Váš email a odoberajte naše novinky a tipy.
Posielame max. 1x za mesiac.

(Required)