Prejsť na obsah

Nemocnica Medissimo

Nemocnica Medissimo v Bratislave, so zameraním na ortopédiu, športovú traumatológiu a rehabilitáciu, so širokým ambulantným a diagnostickým zázemím špičkových ortopédov zo Sportclinic poskytuje odbornosť, kvalitu, nadštandard a príjemné prostredie. Veríme, že pohodlie a pozitívna atmosféra sú kľúčové pre rýchlu a úspešnú rekonvalescenciu. Naši odborníci sa starajú o vaše zdravie a maximálnu výkonnosť, aby ste mohli pokračovať vo svojej športovej činnosti s dôverou a bez obáv.

Okrem toho v Nemocnici Medissimo poskytujeme širokú škálu poliklinických služieb ProCare, ktoré sú dostupné pre našich pacientov. Tieto služby zahŕňajú preventívne prehliadky, konzultácie s odborníkmi, diagnostické vyšetrenia vo vybraných odboroch ambulantnej zdravotnej starostlivosti. Sme tu, aby sme vám poskytli kompletnú starostlivosť o vaše zdravie a pohodu. Pacient je v Nemocnici Medissimo prioritou, a preto sa snažíme vytvoriť prostredie, kde sa budete cítiť dobre a kde budete mať istotu, že ste v rukách odborníkov.

Športová traumatológia a ortopédia

V ortopedickej časti Medissimo ponúka široké spektrum služieb s komplexnou diagnostikou, celú škálu operačných výkonov od artroskopických operácií až po primárne náhrady kĺbov s nadväzujúcou lôžkovou a ambulantnou rehabilitáciou. Nemocnica má špičkový tím skúsených odborníkov zo športovej kliniky Sportclinic a najmodernejšie prístrojové vybavenie.

Pacientov čaká v Nemocnici Medissimo okrem kvalitnej ortopedickej zdravotnej starostlivosti aj príjemné komorné prostredie poskytujúce súkromie, pokojnú atmosféru, jednolôžkové nadštandardné izby s výhľadom na jazero Draždiak a individuálny prístup. Medissimo tak otvára svoje brány nielen vrcholovým či rekreačným športovcom s úrazmi a ochoreniami kĺbov, ale aj aktívnym ľuďom rôzneho veku, pre ktorých je kvalitná zdravotná starostlivosť rozhodujúca.

 • medissimo_operacia kolena_vymena kolenneho klbu

  Koleno

  Koleno je jedným z najdôležitejších a najzložitejších kĺbov v tele, a preto je dôležité venovať mu osobitnú pozornosť. Súčasťou našej ponuky je široká škála služieb zameraných na liečbu problémov spojených s kolenným kĺbom.

  Viac
 • medissimo-operacia ramena

  Rameno

  Rameno je jedným z najpohyblivejších kĺbov v tele a hrá kľúčovú úlohu pri každodenných činnostiach. Problémy s ramenným kĺbom môžu ovplyvniť kvalitu vášho života a obmedziť vašu schopnosť vykonávať bežné úlohy.

  Viac
 • Medissimo - bedro_operacia bedroveho klbu

  Bedro

  Bedrový kĺb je jedným z najväčších a najdôležitejších kĺbov v tele, ktorý umožňuje pohyb a podporuje celkovú stabilitu tela. Problémy s bedrovým kĺbom, ako je napríklad poškodenie chrupavky alebo zlomeniny, môžu viesť k bolesti a obmedzeniu pohybu.

  Viac

Komplexná diagnostika

 • Ortopedický röntgen

  Súčasťou rádiodiagnostiky je aj najmodernejší röntgen SIEMENS Healthtineers Multix Impact Ortho, ktorý má unikátnu vlastnosť – dokáže zobraziť kompletnú chrbticu a celé dolné končatiny až v dĺžke 170 cm.  

  Zobraziť viac
 • Magnetická rezonancia – MR

  Na zobrazenie orgánov a tkanív je v Nemocnici Medissimo k dispozícii magnetická rezonancia SIEMENS AVANTO, 1,5 T.  Prístroj zabezpečuje komplexnú diagnostickú škálu MR vyšetrení.

 • Počítačová tomografia – CT

  CT vyšetrenie môžete absolvovať už aj v Nemocnici Medissimo. Zamerané je na celú škálu vyšetrení cez končatiny, panvu, chrbticu, hrudník až po hlavu.

  Zobraziť viac

Vedenie nemocnice

 • MUDr. Miroslav Bdžoch, PhD., MPH

  Riaditeľ Nemocnice Medissimo

 • Mgr. Iveta Nálepková

  Medicínska námestníčka Nemocnice Medissimo

Medicínski lídri a primári

 • MUDr. Ján Grauzel, MPH

  Líder pre úrazovú chirurgiu, športovú traumatológiu a artroskopiu

  Viac
 • MUDr. Andrey Švec, PhD., MPH

  Líder pre endoprotetické operácie bedra a kolena

  Viac
 • MUDr. Norbert Krajcsovics, PhD., MPH

  Primár ortopedického oddelenia

  Viac
 • MUDr. František Okál

  Primár jednodňovej zdravotnej starostlivosti

  Viac
 • MUDr. Miloš Vateha

  Líder pre anestéziológiu

  Viac
 • MUDr. Iveta Petrašovičová

  Primárka rádiológie

  Viac
 • MUDr. Gabriela Vavrinová

  Primárka fyziatricko-rehabilitačného oddelenia

  Viac

Ambulancie a lekári Nemocnice Medissimo

Ak hľadáte konkrétnu ambulanciu alebo lekára v Nemocnici Medissimo, vyberte si z našej ponuky ambulancií. Medissimo poskytuje vybranú škálu poliklinických služieb ProCare z programov komplexnej starostlivosti ProCare.
V Nemocnici Medissimo poskytujeme aj špecializovanú ortopedickú starostlivosť Sportclinic.

Totálne endoprotézy kĺbov

 • nemocnica-medissimo-totalna-endoproterza-kolena-pacient-TEP

  Totálne endoprotézy kĺbov

  Totálne endoprotézy (TEP) predstavujú operačný výkon, ktorý zabezpečí náhradu opotrebovanej alebo poškodenej časti kĺbu umelým implantátom. Je definitívnym riešením artrotického poškodenia funkcie kĺbu a prináša úľavu od bolesti a zlepšenie mobility pre pacientov s ťažkým poškodením kĺbov.
  Zobraziť viac

Galéria

Video

Kontaktujte nás

Nemocnica Medissimo

Tematínska 5/A, 851 05 Bratislava

0907 888 999

Objednajte sa na vyšetrenie Program Sportclinic

Klientske centrum v Nemocnici Medissimo

pondelok – štvrtok: 7.00 – 17.00
piatok: 7.00 – 15.30

Ortopedický, traumatologický a rehabilitačný program (Sportclinic)

Tel.: 02 622 475 92 | 02 624 107 56

Prevádzkova doba kontaktného centra:
pracovné dni: 7.00 – 19.00 | víkend a sviatky: 8.00 – 17.00
Email: sportclinic@pentahospitals.sk

Ostatná ambulantná starostlivosť

Vyberte si z ponuky produktov ProCare a majte svoje zdravie pod kontrolou 24/7 cez klientsku zónu ProCare: kz.procare.sk

Privátne call centrum: 0907 888 999
pracovné dni: 7.00 – 19.00 | víkend a sviatky: 8.00 – 17.00
Email: info@procare.sk

Buďme spolu v kontakte

Zadajte Váš email a odoberajte naše novinky a tipy.
Posielame max. 1x za mesiac.

Súhlas(Required)
This field is for validation purposes and should be left unchanged.