Prejsť na obsah
Centrála spoločnosti

IT analytik

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
Plný úväzok
Termín nástupu
ASAP/ Dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Od 2500 EUR/mes. brutto - v závislosti od skúseností a znalostí kandidáta

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho rastúceho digitálneho tímu hľadáme Analytika, ktorý sa zaujíma o rozvoj digitálnych služieb určených pre zdravotníctvo.

Naše projekty sa rozširujú do zahraničia, preto potrebujeme nové posily. Prinášame slovenským pacientom také témy, ako telemedicína, samodiagnostika, virtuálna konzultácia, online rezervácia termínu, či správa svojich zdravotných dát.
Ak sa zaujímate o celý vývojový proces - od extrahovania požiadavky, cez biznisové a technické zadania, nie sú Vám cudzie slová REST či SPRINT, viete sa porozprávať s produkťákom aj vývojárom, tak Vám ponúkame príležitosť byť súčasťou tímu, ktorý sa podieľa na vytváraní digitálnych nástrojov novej generácie pre správu zdravia pacientov 21.storočia.

Čo bude Vašou náplňou práce:

  • pripravujete zadania pre programátorov
  • participujete pri biznis požiadavkách
  • vytvárate REST API pre integračných partnerov
  • udržiavate aktuálnu dokumentáciu

Čo od Vás očakávame:

  • VŠ I. alebo II. stupňa v odbore IT
  • znalosť agilných metodík vývoja softvérov
  • poznáte REST API
  • máte znalosť SOA
  • záujem o celý vývojový proces
  • zmysel pre poriadok v dokumentácii
  • pro-klientsky prístup

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

Vysokoškolské vzdelanie I. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Poznámka pre kandidáta

V prípade, že Vás zaujala naša ponuka, prosím, pošlite nám Váš životopis.

Čo ponúkame

Svoju identitu nespájame len s prácou. Ponúma Vám spoluprácu v tíme digitálnych expertov na zdravotnícku oblasť, s ktorými môžete spoločne pracovať na skutočne zaujímavých projektoch, ktoré majú ozajstný presah a zmysel.
Prácu v zohranom a priateľskom tíme dopĺňa flexibilita pracovného času, ako aj možnosť pracovať z domu. Okrem toho sa môžete tešiť na:

  • možnosť profesionálneho uplatnenia a kariérneho rastu
  • odborné školenia a osobnostný rozvoj
  • benefity zamerané na zdravie, voľný čas, kultúru a rodinu

Mám záujem o pracovnú ponuku

Ak máte záujem o informácie ohľadom ponuky služieb alebo ste nenašli čo ste hľadali, kontaktujte nás prostredníctvom infolinky alebo kontaktného formulára.

Kontaktný formulár neslúži na účel objednania sa na vyšetrenie.