Prejsť na obsah
Polikliniky ProCare

Sestra/Praktická sestra asistent na Odberovej ambulancii – Poliklinika ProCare Betliarska

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
Plný úväzok
Termín nástupu
01.09.2023/Dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
1200 €/btt v závislosti od dosiahnutého vzdelania a pracovných skúseností + mesačné a výkonnostné odmeny

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexná ošetrovateľská starostlivosť o pacientov na operačnej sále jednodňovej zdravotnej starostlivosti metódou ošetrovateľského procesu a poskytovaná sestrou samostatne na základe indikácie lekára a v spolupráci s lekárom .

Pracovná doba: pondelok - piatok od 07:00 - 15:30 hod.

Čo od Vás očakávame:

  • stredoškolské vzdelanie s maturitou alebo vysokoškolské vzdelanie I. alebo II. stupňa v odbore ošetrovateľstvo
  • empatickú komunikáciu
  • zodpovednosť a dôslednosť
  • diskrétnosť
  • samostatnosť i tímového ducha
  • práca s počítačom

Čo Vám ponúkame:

  • príjemný profesionálny kolektív a rodinná atmosféra polikliniky
  • skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia
  • možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
  • benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

Vysokoškolské vzdelanie I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ošetrovateľstvo, sestra s alebo bez špecializácie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Poznámka pre kandidáta

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite prosím Váš životopis. Kontaktovať budeme iba tých kandidátov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Čo ponúkame

Mám záujem o pracovnú ponuku

Ak máte záujem o informácie ohľadom ponuky služieb alebo ste nenašli čo ste hľadali, kontaktujte nás prostredníctvom infolinky alebo kontaktného formulára.

Kontaktný formulár neslúži na účel objednania sa na vyšetrenie.