Prejsť na obsah
Centrála spoločnosti

Špecialista podpory aplikácií

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
Plný úväzok
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Od 1500 EUR/mes. Brutto - V závislosti od profilu kandidáta

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staňte sa súčasťou nášho tímu a budujte s nami značku, ktorá prispieva k pozitívnemu vnímaniu zdravotnej starostlivosti.
Ak radi komunikujete a teší Vás spokojný zákazník, nebojíte sa hľadať nové riešenia a baví Vás nastavovanie a konfigurácia komplexných systémov, ste u nás na správnom mieste.

Čo Vás na tejto pozícii čaká?

  • podpora používateľov a administrácia / konfigurácia CORE systému polikliník ProCare
  • flexibilné riešenie požiadaviek so zadávateľmi - lekári, zdravotné sestry, polikliniky, obchod a iné úseky
  • dohliadať na správny chod systému a upozorňovať na možné riziká prevádzky a chyby systému
  • riešiť otázky, incidenty a evidovať podnety na zlepšenie funkcionalít
  • zadávať a riešiť zmenové požiadavky v spolupráci s business analytikom
  • komunikovať s dodávateľmi
  • tvoriť návody pre používateľov a participovať na školeniach
  • spoluvytvárať testovacie scenáre a vykonávať funkčné a akceptačné testovanie
  • podieľať sa na nasadzovaní nových verzií systému

Čo od Vás očakávame:

  • SŠ / VŠ vzdelanie s IT zameraním, či technický smer
  • minimálne 1-ročná skúsenosť na podobnej pozícii
  • užívateľká znalosť MS Office
  • analytické myslenie
  • výborné komunikačné zručnosti
  • schopnosť samostatne riešiť zverené úlohy a hľadať riešenia

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

Úplné stredné všeobecné vzdelanie s maturitou

Vzdelanie v odbore

IT veľkou výhodou

Poznámka pre kandidáta

Ak Vás pozícia zaujala, prosím pošlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku.

Čo ponúkame

Svoju identitu nespájame len s prácou, ponúkame možnosť pracovať v tíme, s ktorým sa budete mať o čom baviť a zároveň možnosť rozvíjať svoju kariéru v zázemí silnej súkromnej spoločnosti, ktorá je súčasťou medzinárodnej siete zdravotníckych zariadení v strednej Európe.

Okrem toho sa môžete tešiť na:

  • odborný a osobnostný rast
  • stabilné zamestnanie
  • príjemné pracovné prostredie
  • školenia a vzdelávanie
  • zamestnanecké aktivity
  • ďalšie benefity zamerané na zdravie, voľný čas, rodinu a kultúru

Mám záujem o pracovnú ponuku

Ak máte záujem o informácie ohľadom ponuky služieb alebo ste nenašli čo ste hľadali, kontaktujte nás prostredníctvom infolinky alebo kontaktného formulára.

Kontaktný formulár neslúži na účel objednania sa na vyšetrenie.