Prejsť na obsah

Edukácia o hygiene rúk v Materskej škole v Kajali

Ako všetci dobre vieme, hygiena v našom živote zohráva veľmi podstatnú úlohu. Preto je nesmierne dôležité, aby sme k tomu viedli aj naše deti od útleho detstva a vysvetlili im, prečo je dôležité aby základné hygienické návyky vykonávali automaticky bez upozornenia. A samozrejme začíname hygienou rúk. Hygiena rúk Epidemiologička Mgr. Oľga Jónásová z galantskej nemocnice sa…

17.03.2023

Ako všetci dobre vieme, hygiena v našom živote zohráva veľmi podstatnú úlohu. Preto je nesmierne dôležité, aby sme k tomu viedli aj naše deti od útleho detstva a vysvetlili im, prečo je dôležité aby základné hygienické návyky vykonávali automaticky bez upozornenia. A samozrejme začíname hygienou rúk.

Hygiena rúk

Epidemiologička Mgr. Oľga Jónásová z galantskej nemocnice sa rozhodla, že sa pustí do edukácie v tejto oblasti. Ako prvú navštívila Materskú školu v Kajali, kde hravou formou rozprávala o hygiene rúk. Deti si mohli overiť správnosť a dôkladnosť umývania rúk pomocou UV lampy. Sme radi že projekt mal veľký úspech a tešíme sa na jeho pokračovanie v ďalších školských zariadeniach.

Ďalšie príspevky, ktoré by vás mohli zaujímať

 • 27.04.2020 | Aktuality

  Poďakovanie nemocnice Žiar nad Hronom

  Vedenie nemocnice Svet zdravia Všeobecná nemocnica Žiar nad Hronom si dovoľuje vyjadriť poďakovanie za nezištnú pomoc všetkým darcom.   Banskobystrickému samosprávnemu kraju, ktoré poskytlo pre personál Mobilného odberového miesta COVID-19 osobné ochranné pracovné pomôcky. Primátorovi mesta Žiar nad Hronom, Mgr. Petrovi Antalovi za ušité ochranné rúška pre zamestnancov nemocnice. Viceprimátorovi mesta Žiar nad Hronom MUDr.…
 • 03.12.2020 | Aktuality

  Poliklinika ProCare Zvolen oslavuje svoje 65. narodeniny: Niektorí zamestnanci sú jej verní až 40 rokov!

  Poliklinika ProCare Zvolen oslavuje 65. výročie od svojho založenia. Vznikla totiž z dvoch závodných ambulancií ešte v roku 1955 a prvé roky sa starala najmä o zamestnancov železníc. Za ten čas uskutočnila milióny vyšetrení a niektorí jej zamestnanci v nej pôsobia už 20 až 40 rokov. V piatok 4. decembra si poliklinika pripomenie svoje výročie…
 • 27.08.2019 | Aktuality

  V dunajskostredskej pôrodnici chystajú deň otvorených dverí

  Mamičky z Dunajskej Stredy a okolia môžu prísť spoznať prostredie, v ktorom privedú na svet svoje bábätko. Nemocnica Svet zdravia Dunajská Streda totiž budúci týždeň 4. septembra chystá pre verejnosť deň otvorených dverí svojho gynekologicko-pôrodníckeho oddelenia. Mamičkám personál nemocnice zodpovie všetky otázky, ktoré ich budú zaujímať a čaká ich aj bezplatné predpôrodné poradenstvo. Prehliadky dunajskostredskej pôrodnice sa…

Buďme spolu v kontakte

Zadajte Váš email a odoberajte naše novinky a tipy.
Posielame max. 1x za mesiac.

(Required)