Prejsť na obsah
Online webináre

Kým iní o telemedicíne ešte len hovoria, my vám ju prinášame!

Predstavujeme vám ponuku odborných online relácií – webinárov, ktoré vysielame v spolupráci s našimi lekármi a medicínskymi špecialistami.
Webináre vysielame naživo, čo vám dáva možnosť nielen pasívne sledovať diskusiu s odborníkmi, ale aj sa do nej aktívne zapojiť.

Hlavné prínosy našich webinárov

 • Časová nenáročnosť a flexibilita

 • Živá interakcia s divákmi

 • Neobmedzená veľkosť publika

 • Unikátny obsah

 • Moderný zamestnanecký benefit

 • Edukácia zamestnancov

 • Technická nenáročnosť

 • Vizuálna aj zvuková anonymita publika

Vždy na aktuálnu tému

O obsahu webinára rozhoduje vy. Námet na tému, oblasť či ochorenie, ktorému sa budeme venovať, prichádza v prvom kroku našej spolupráce z vašej strany. Môžete si zvoliť tému, ktorá už bola odvysielaná, rovnako aj novú, ešte nespracovanú.

Obsah každého webinára je unikátny – jeho tvorbe predchádza vaše zadanie, v ktorom si ujasníme detaily jeho priebehu aj rozsah interakcie s divákmi.

Forma webinára

Aj túto otázku máte v rukách vy. Pripravíme pre vás online hodinu otázok a odpovedí s vami vybraným špecialistom alebo prednášku na tému, ktorá bude pre váš kolektív prínosom.

Pracujú vaši zamestnanci pod tlakom? Doprajte im raz týždenne lekciu relaxačnej jogy. Nie každý má vo svojom homeoffice ideálne pracovné podmienky – webinár s fyzioterapeutkou vás naučí, ako si správne nastaviť domáci pracovný kútik, vyhnúť sa bolestiam chrbtice a zoznámime vás s cvikmi, ktorými posilníme stred tela, tzv. core.  Ďalší váš webinár môžeme venovať diváckym otázkam z oblasti zdravia a prevencie, ktoré zodpovie napríklad lekár – internista.

Aj takto môže vyzerať váš program webinárov na najbližšie obdobie.
No každá firma a každé publikum je iné. Vyberte si formát, ktorý vyhovuje vám a jeho detaily spoločne doladíme.

Ukážky odvysielaných webinárov

Fotoprotekcia kože – webinár s kožnou lekárkou MUDr. Monikou Heizerovou

Pozrieť webinár

Technické podmienky

Jedna z najčastejších otázok, na ktorú máme jednoduchú odpoveď. Sledovanie živého vysielania nie je podmienené inštaláciou softvérov ani aktualizáciou tých, ktoré už vo vašich zariadeniach máte.

Vysielame prostredníctvom platformy MS Teams a podrobný návod vrátane video postupu, ako sa na sledovanie prihlásiť, sme pre vás spracovali tu.

Webináre je možné sledovať prostredníctvom počítača, ale aj smartfónu, a to cez internetové prehliadače OS Android alebo iOS.

K sledovaniu obsahu nepotrebujete kameru ani mikrofón. Vy nás vidíte, no my divákov nepočujeme ani nevidíme. Spájajú sa s nami prostredníctvom chatu, kde vystupujú anonymne alebo ak chcú, pod svojím menom.

Koľko divákov môže sledovať živé vysielanie?

Veľkosť publika nelimitujeme my ani platforma, cez ktorú vysielame. Počet divákov určujete vy prostredníctvom prihlasovacieho linku, ktorý rozdistribuujete vami zvolenému počtu kolegov.

Nemáme spodnú ani hornú hranicu pre veľkosť publika. Webináre vysielame tak pre malé publikum, ako aj pre firmy s niekoľko tisíc zamestnancami.

Môžeme dostať záznam z nášho vysielania?
Z každého odvysielaného formátu vytvárame záznam, ktorý slúži ďalej pre vaše potreby. Medzi vašimi zamestnancami ho môžete voľne distribuovať či už prostredníctvom vášho intranetu alebo vašimi inými kanálmi. Kedykoľvek sa tak k nemu môžete vrátiť a obnoviť si v pamäti už odvysielaný obsah.

Aká je cena online vysielania?

Cena webinára je stanovená individuálne v závislosti od náročnosti témy, kapacít špecialistu, jazyka, v ktorom vysielame, jeho dĺžky, ako i predpokladaného počtu repríz.

V úvode našej komunikácie si tieto otázky prejdeme a v krátkom čase od nás dostávate cenovú ponuku webinára.

Máte záujem alebo otázku? Vypňte formulár a my sa vám ozveme

Spracovanie osobných údajov(Required)
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Spustenie webinára

 • Pre sledovanie prenosu je predovšetkým potrebné internetové pripojenie s dostatočným dátovým tokom.
 • Po kliknutí na odkaz budete presmerovaní na úvodnú stránku aplikácie MS Teams. V prípade, že aplikáciu nemáte, nie ste alebo nechcete byť do nej prihlásení, zvoľte možnosť „Sledovať radšej na webe“.

Túto voľbu odporúčame využiť ako najjednoduchší a najrýchlejší prístup k spusteniu webinára.

 • V druhom a zároveň poslednom kroku si vyberte z dvoch možností, ako chcete webinár sledovať. Voľba „prihlásiť sa“ je určená tým, ktorí aplikáciu používajú a majú k nej prístup. No v prípade, že prístup nechcú využiť (alebo zabudli svoje prihlasovacie údaje), zvolia možnosť určenú tým, ktorí aplikáciu MS Teams nepoužívajú, a to voľbu „pripojiť anonymne“. 
 • Následne budete presmerovaní do diváckeho prostredia webinára.

Stručný video postup prihlásenia sa do webinára:

 • Divácke prostredie webinára ponúka niekoľko možností jeho nastavenia, ktorými prispôsobíte kvalitu prenosu vašim potrebám.

Ako sa spýtať otázky?

 • V priebehu celého webinára máte možnosť položiť prednášajúcim otázku prostredníctvom funkcie „Položte otázku“, ktorú vidíte v pravom dolnom rohu obrazovky.
 • Otázku môžete položiť anonymne zakliknutím možnosti „uverejniť anonymne“ alebo pod vaším menom.
 • Kým vaša otázka nebude zodpovedaná, vidí jej znenie len prednášajúci. Až v momente, ako sa na ňu rozhodne verejne odpovedať, jej znenie uvidia aj ostatní diváci.
 • Divácke otázky, ktoré boli uverejnené pod skutočným menom a nestihli sme sa im venovať, zodpovieme emailom po skončení webinára.

Buďme spolu v kontakte

Zadajte Váš email a odoberajte naše novinky a tipy.
Posielame max. 1x za mesiac.

Súhlas(Required)
This field is for validation purposes and should be left unchanged.