Prejsť na obsah

Plienky pre najmenších od Nadácie Križovatka

Nemocnica Humenné bola v tejto neľahkej dobe štedro obdarovaná.   Darom v podobe bohatého objemu plienok Pampers nás podporila Nadácia Križovatka, ktorá vďaka sponzorom dlhodobo pomáha novorodeneckým a detským oddeleniam slovenských nemocníc. Vedenie nemocnice, novorodenecké oddelenie, ako aj tí najmenší a najzraniteľnejší vyslovujú Nadácii Križovatka za „pampersky“ veľké ĎAKUJEME.

15.05.2020

Nemocnica Humenné bola v tejto neľahkej dobe štedro obdarovaná.

 

Darom v podobe bohatého objemu plienok Pampers nás podporila Nadácia Križovatka, ktorá vďaka sponzorom dlhodobo pomáha novorodeneckým a detským oddeleniam slovenských nemocníc. Vedenie nemocnice, novorodenecké oddelenie, ako aj tí najmenší a najzraniteľnejší vyslovujú Nadácii Križovatka za „pampersky“ veľké ĎAKUJEME.

Ďalšie príspevky, ktoré by vás mohli zaujímať

 • 27.10.2021 | Blog

  Jana Hospodárová odkazuje Slovenkám: Ženy, nebojte sa mamografie!

  3 sekundy. Približne toľko trvá vyhotovenie jednej snímky na mamografe, ktorá môže žene zachrániť život. Mamografické vyšetrenie by mali ženy po štyridsiatke absolvovať každé dva roky. Na Slovensku však na pravidelné preventívne prehliadky chodí približne len 25 % žien tejto vekovej kategórie, čo je v porovnaní s Českou republikou takmer o 60 % žien menej.…
 • 04.06.2019 | Blog

  Stúpa výskyt salmonelóz s teplotou vzduchu?

  Salmonelové infekcie sa vyskytujú počas celého roka s maximálnym výskytom v letných mesiacoch.   Človek sa obvykle nakazí konzumáciou infikovaných potravinárskych produktov, najčastejšie mäsa, vajec a mlieka ako napr. majonézové šaláty, cukrárenské a mliečne výrobky. Na vyvolanie nákazy sa salmonely musia v potravine rozmnožiť. Pričom sú schopné v potravinách sa množiť pri teplotách okolo 10…
 • 06.04.2023 | Aktuality

  Dobrovoľníci z Krajšieho opäť rozžiarili tváre našich pacientov

  Dobrovoľníci z Krajšieho dňa v Rimavskej Sobote opäť neúnavne pracovali ako včielky. Ich šikovné ruky tentokrát zhotovili veľkonočnú výzdobu pre pacientov interného oddelenia. Tradičné maľované kraslice a zajace v košíkoch rozžiarili tváre našich pacientov. Rozlúčili sme sa s prianím pekných sviatkov a hlavne veľa zdravia každému.

Buďme spolu v kontakte

Zadajte Váš email a odoberajte naše novinky a tipy.
Posielame max. 1x za mesiac.

(Required)