Prejsť na obsah

Ambulancia všeobecného lekára pre dospelých Humenné

Ambulancia všeobecného lekára v Humennom, v nemocnici A. Leňa, poskytuje primárnu zdravotnú starostlivosť pacientom starším ako 18 rokov. Je miestom prvého kontaktu pacienta s lekárom, pre poskytnutie komplexnej zdravotnej starostlivosti, pravidelných preventívnych prehliadok ako aj koordináciu ďalších odborných vyšetrení. Základom starostlivosti je individuálny prístup založený na možnosti komplexného riešenia zdravotného problému a poskytnutia celkového prehľadu o zdravotnom stave pacienta.

Dôležitý oznam

AMBULANCIA VŠEOBECNÉHO LEKÁRA PRE DOSPELÝCH – ZASTUPOVANIE

Vážení pacienti, dovoľujeme si Vás informovať, že od 12.02.2024 do odvolania bude Ambulanciu všeobecného lekára pre dospelých – MUDr. Katarína Cukrovaná Ružinská ZASTUPOVAŤ Ambulancia všeobecného lekára – MUDr. Katarína Malegová, Ul. 1. Mája 1459, 066 01 Humenné, tel: 057/779 5802. V dopoludňajších hodinách bude na ambulancii MUDr. Kataríny Cukrovanej Ružinskej pre pacientov k dispozícii sestra.

Prečo si vybrať ambulanciu všeobecného lekára pre dospelých v Humennom

 • Odborný personál ambulancie

  Skúsený personál všeobecného lekára pre dospelých poskytuje kompletnú praktickú zdravotnú starostlivosť a odporúčania na ďalšie vyšetrenia, pre vytvorenie celkového obrazu o zdravotnom stave pacienta a nastavenie potrebnej liečby.

 • Spolupráca s odbornými lekármi

  V ambulancii všeobecného lekára vyriešime vaše zdravotné ťažkosti priamo, alebo vás odporučíme  k špecializovaným lekárom, ktorí disponujú širokým spektrom lekárskych odborností, vyšetrovacích metód a prístrojov pre stanovanie a liečenie diagnózy.

 • Prijímame nových pacientov

  V našej ambulancii prijímame do zdravotnej starostlivosti nových pacientov zo všetkých zdravotných poisťovní. Uzatvorenie dohody o zdravotnej starostlivosti, komunikáciu s poisťovňou a predchádzajúcim praktickým lekárom vybavíte v našej ambulancii.

 • Zmluvný partner všetkých 3 zdravotných poisťovní

  Vyšetrenia praktického lekára v našej ambulancii v nemocnici A. Leňa sú hradené z vášho zdravotného poistenia. Dlhodobo pracujeme na tom, aby naši pacienti mali bez rozdielu dostupnú kvalitnú zdravotnú starostlivosť. Naša ambulancia je zmluvným partnerom všetkých zdravotných poisťovní.

 • Diagnostika akútnych aj chronických ochorení

  V ambulancii praktického lekára poskytujeme liečbu akútnych ochorení, rovnako aj preventívne prehliadky dospelých. Spoluprácou s odbornými lekármi zabezpečujeme nevyhnutnú odbornú diagnostiku a liečebný zásah chronických ochorení.

 • Telefonické objednávanie pacientov

  Pacientov objednávame telefonicky a vybavujeme priebežne v stanovených časoch pre objednaných pacientov. Okrem časovej úspory má objednávanie pacientov v našej ambulancii aj ďalší benefit – v čakárni máme spokojných pacientov, ktorý sa navzájom nenakazia.

Liečebné možnosti a výkony u praktického lekára

 • diagnostika akútnych a chronických ochorení v odbore všeobecné lekárstvo s následnou terapiou a s odporúčaním diagnostického a terapeutického postupu
 • indikácia odberov biologického materiálu na laboratórne vyšetrenia
 • očkovanie pacientov, predpis liekov a zdravotníckych pomôcok
 • konzultácia a úzka spolupráca s ostatnými špecializovanými ambulanciami
 • preventívne prehliadky podľa zákona, preventívne prehliadky v súvislosti so zamestnaním
 • podávanie intramuskulárnych a intravenóznych injekcií
 • vydávanie lekárskych potvrdení na rôzne účely

Tím lekárov všeobecnej ambulancie pre dospelých

 • MUDr. Katarína Cukrovaná Ružinská

  lekár

  Viac
 • Bc. Eva Podobinská

  sestra

  Viac

Spokojní pacienti ambulancie praktického lekára v Humennom

 • V tejto ambulancii som od jej vzniku. Dôverujem lekárke. Je mladšia a vyhovuje mi jej komunikácia. Chodievam aj na preventívne prehliadky. Všetko je tu fajn, vyhovuje mi to.

  Denisa Antonová

 • So svojou predchádzajúcou lekárkou som nebola spokojná, tak som hľadala alternatívu. Akonáhle otvorili túto ambulancia a počula som dobré referencie na pani lekárku, tak som sa sem hneď hlásila. Som tu veľmi spokojná. Celkom iné ako pred tým. Všetko vysvetlí, hľadá riešenie a nič nepodcení.  Je milá a ústretová. Páči sa mi, že vypočuje pacienta a je veľmi trpezlivá. Je tu ozaj pre pacienta.

  Ľubica Hužvárová

Kontakt

Nemocnica A. Leňa Humenné, a.s. 
Nemocničná 7, 066 01 Humenné

+421 (0) 5777 06 086 – lekár
+421 (0) 5777 06 096 – sestra
0908 388 550

Pavilón D (pri budove polikliniky), II. poschodie, oproti HTO

Ordinačné hodiny

Pondelok:      07:30 – 15:30
Utorok:           07:30 – 15:30
Streda:           07:30 – 15:30
Štvrtok:          07:30 – 15:30

Galéria

Personálne obsadenie

Buďme spolu v kontakte

Zadajte Váš email a odoberajte naše novinky a tipy.
Posielame max. 1x za mesiac.

(Required)