Prejsť na obsah

Deň lekárov v dunajskostredskej nemocnici

"Byť lekárom nie je povolanie, ale poslanie." - Martin Luther King Jr.

03.04.2024

Pri príležitosti Medzinárodného dňa lekárov, sme si uctili prácu našich lekárov a poďakovali im za ich obetavosť a profesionalitu.

Slávnostného podujatia sa zúčastnil pán námestník LPS MUDr. Zoltán Horváth a riaditeľka Ing. Sylvia Bock. V príhovore vyzdvihli dôležitosť práce lekárov a vyjadrili im vďaku za ich každodenný prínos k zdraviu pacientov.

Medzi oslavovanými nechýbali ani naši jubilanti, ktorí v tomto roku oslavujú okrúhle pracovné jubileá.

Slávnostné príhovory sme doplnili o príjemné posedenie pri občerstvení, ktoré lekárom poskytlo chvíľku oddychu od pracovných povinností a užiť si spoločnosť kolegov.

Súčasťou osláv Dňa lekárov bola aj spomienka na legendu medicíny MUDr. Veroniku Baculák, ktorá svojimi zásluhami a celoživotným dielom významne prispela k rozvoju medicíny v našom regióne.

Ešte raz ďakujeme všetkým lekárom v Penta Hospitals Dunajská Streda za ich úsilie a za to, že každý deň pomáhajú pacientom !

Ďalšie príspevky, ktoré by vás mohli zaujímať

  • 09.05.2018 | Aktuality

    Zamestnanecká brigáda 2018 v galantskej nemocnici

    Na jar 2018 zahájila galantská nemocnica rekonštrukciu fasády hlavnej budovy, vrátane jej tepelnej izolácie, pričom neustále pokračuje výmena okien a vnútorná rekonštrukcia objektu. Stavebné práce sprevádzajú nemocnicu tretím rokom od poslednej zmeny akcionára.   Technické práce majú vplyv nielen na organizáciu práce v rámci nemocnice, ale aj na jej okolie, ktoré často trpí záťažou zo stavebného…
  • 14.06.2016 | Aktuality

    Odber krvi pre Matúša

    Deti by nemali poznať bolesť a ak sa tak stane, mali by sme sa snažiť, aby bola čo najkratšia a najmiernejšia. Motto v podobnom duchu si prečítate na stene Detskej fakultnej nemocnice  – Kramáre v Bratislave, kde bojuje o svoj život 15-ročný Matúš Poliak z Banskej Štiavnice. Mladícka nerozvážnosť spôsobila, že Matúš po tom, ako…

Buďme spolu v kontakte

Zadajte Váš email a odoberajte naše novinky a tipy.
Posielame max. 1x za mesiac.

(Required)