Prejsť na obsah

Deň lekárov v nemocnici Trebišov

V stredu 3.4.2024 sme si pri príležitosti Medzinárodného dňa lekárov uctili prácu a obetavosť našich lekárov. V úvode im za ich prácu poďakoval riaditeľ nemocnice MUDr. Juraj Bazár a námestník pre LPS MUDr. Peter Hajdu.

01.04.2024

Nezabudli sme aj na jubilantov spomedzi lekárov ktorí boli ocenení za svoju dlhodobú prácu a že sú pre svojich mladších kolegov neraz inšpiráciou.

Príjemná atmosféra pokračovala počas následných raňajok.

Ďakujeme ešte raz všetkým lekárom, ktorí dennodenne pomáhajú svojim pacientom prekonávať zdravotné problémy a cítiť sa lepšie.

Ďalšie príspevky, ktoré by vás mohli zaujímať

 • 06.06.2016 | Aktuality

  Festival zdravia 2016

  Ako už býva dobrým zvykom, Nemocnica s poliklinikou Sv. Lukáša Galanta, a.s. sa aj tento kalendárny rok už po druhý krát pripojila k podujatiu Festival zdravia, ktorý organizuje zdravotná poisťovňa Dôvera. Nakoľko Festival zdravia prebieha v rôznym mestách po celom Slovensku, ten najbližší sa odohral v neďalekej Seredi 13. mája 2016 v piatok od dopoludnia…
 • 21.11.2018 | Aktuality

  Taktické cvičenie zvládnutia dopravnej nehody

  V uplynulom týždni vykonal Hasičský a záchranný zbor v Galante taktické cvičenie simulovanej dopravnej nehody, pri ktorej došlo k zraneniu osôb a škodám na majetku. Taktické cvičenie bolo zamerané na vyslobodzovanie a záchranu postihnutých osôb z cestných vozidiel hromadnej dopravy, triedenie ranených a na zabránenie vzniku možných ekologických havárií.   Simulovaná udalosť sa odohrala v neďalekom…
 • 23.09.2021 | Aktuality

  Týždeň dobrovoľníctva v humenskej nemocnici

  Aj napriek nepriaznivému počasiu sa dobrovoľníkom pod vedením Mgr. Janky Copkovej podarilo uskutočniť túto milú aktivitu a takto sa zapojiť do týždňa dobrovoľníctva.   Vyčistili park pri onkologickej ambulancii, usadili sa nové lavičky a pleteninami sa ,,obliekli,, stromy, čím sa zútulnilo prostredie humenskej nemocnice. Všetkým zúčastneným ďakujeme.

Buďme spolu v kontakte

Zadajte Váš email a odoberajte naše novinky a tipy.
Posielame max. 1x za mesiac.

Súhlas(Required)
This field is for validation purposes and should be left unchanged.