Prejsť na obsah

Deň narcisov v nemocnici Svet zdravia Partizánske

Každý rok organizuje Liga proti rakovine verejnú zbierku na pomoc onkologickým pacientom pod názvom Deň narcisov. Pri tejto príležitosti sme sa my v nemocnici v Partizánskom, naši dobrovoľníci z dobrovoľníckeho centra Krajší deň a dobrovoľníci z Ligy proti rakovine spojili a spoločne sme podporili túto ušľachtilú vec. Pre pacientov a ich sprevádzajúcich sme si v…

21.04.2023

Každý rok organizuje Liga proti rakovine verejnú zbierku na pomoc onkologickým pacientom pod názvom Deň narcisov. Pri tejto príležitosti sme sa my v nemocnici v Partizánskom, naši dobrovoľníci z dobrovoľníckeho centra Krajší deň a dobrovoľníci z Ligy proti rakovine spojili a spoločne sme podporili túto ušľachtilú vec.

Pre pacientov a ich sprevádzajúcich sme si v tento deň pripravili milé prekvapenie v čakárni onkologickej ambulancie. Čakalo ich malé občerstvenie v podobe slaného a sladkého pečiva, chutnej kávy či minerálka. V rámci zbierky sa ďalší dobrovoľníci venovali zbierke financií, ktorú zastrešuje samotná Liga proti rakovine. Podarilo sa vyzbierať peknú sumu, ktorá veríme, že prinesie potrebnú pomoc tým, ktorí sú na ňu odkázaní. Strávili sme príjemné chvíle s milými ľuďmi.

Buďme spolu v kontakte

Zadajte Váš email a odoberajte naše novinky a tipy.
Posielame max. 1x za mesiac.

Súhlas(Required)
This field is for validation purposes and should be left unchanged.