Prejsť na obsah

Deň otvorených dverí v galantskej pôrodnici

Deň otvorených dverí v galantskej nemocnici opäť navštívilo množstvo budúcich mamičiek a ich partnerov. V poslednom období zaznamenávame veľký záujem zo strany budúcich mamičiek o prehliadku priestorov nemocnice, kde budú rodiť.

10.06.2024

Zaujímajú ich otázky, či partner môže byť pri pôrode a následne ich s bábätkom navštíviť priamo na izbe. Áno môže 🙂, dokonca aj pri pôrode sekciou (cisárskym rezom) môže byť 🙂. Vedeli ste, že tu máme napríklad aj bonding otca?  Na tieto, aj na ďalšie otázky odpovedala pani primárka MUDr. Babišová a jej team lekárov a pôrodných asistentiek. 

Aj vy máte záujem o prehliadku pôrodnice v Galante? Sledujte našu web stránku a sociálne siete, budeme Vás informovať o ďalšom termíne 🙂.

Ďalšie príspevky, ktoré by vás mohli zaujímať

  • 17.10.2022 | Aktuality

    Ružový október v Nemocnici Svet zdravia Dunajská Streda

    Mesiac október sa nesie v znamení boja proti rakovine prsníka, nazývaný aj ako RUŽOVÝ OKTÓBER. Ide o celosvetovú kampaň na zvýšenie povedomia o tomto ochorení. Ružová farba symbolizuje nutnosť preventívnych kontrol u lekára a samo vyšetrenia. Zároveň ide o symbol solidarity k ženám, ktoré týmto ochorením trpia. Prevencia proti rakovine prsníka Aj v Nemocnici Svet zdravia…
  • 16.02.2017 | Aktuality

    Nemocnica vo Svidníku sa stará o zdravie pacientov aj pomocou dezinfekcie rúk

    Ruky – najpoužívanejší „nástroj“ každodenných potrieb človeka. Rukami sa dotýkame,  hladkáme, chytáme rozličné predmety, môžeme nimi  liečiť, ale aj poškodzovať svoje vlastné zdravie, resp. zdravie iných. Pracovníci nemocnice sa už počas študijnej prípravy oboznamujú s dôležitosťou čistých a dezinfikovaných rúk pri každodenných povinnostiach nielen na pracoviskách. Ruky sa často kontaminujú („obsadia“) rôznymi choroboplodnými zárodkami pri všetkých…

Buďme spolu v kontakte

Zadajte Váš email a odoberajte naše novinky a tipy.
Posielame max. 1x za mesiac.

Súhlas(Required)
This field is for validation purposes and should be left unchanged.