Prejsť na obsah

Krajší deň matiek vo vranovskej nemocnici

„Mami, pre teba“, zaznelo pri príležitosti dňa matiek chodbami hrajúcej pôrodnice vo Vranove nad Topľou.

14.05.2024

Dobrovoľníci s koordinátorkou DC Krajší deň pripravili pre mamičky jedinečný a originálny darček. Zvečnený odtlačok nožičky bábätka tak bude pamiatkou na ich prvé spoločné chvíle.

Ďalšie príspevky, ktoré by vás mohli zaujímať

  • 22.05.2020 | Aktuality

    Dar od Nadácie Križovatka pre spišskonovoveskú nemocnicu

    Nadácia Križovatka, ktorá vďaka sponzorom dlhodobo pomáha novorodeneckým a detským oddeleniam slovenských nemocníc aj v týchto náročných časoch podporila našu nemocnicu darom viac ako 300 balíkov plienok Pampers a 10 ks monitorov dychu. Dar bol smerovaný na novorodenecké oddelenie.   Vedenie nemocnice, pracovníci novorodeneckého oddelenie, ako aj mamičky a ich bábätká zasielajú Nadácii Križovatka veľké Poďakovanie.
  • 11.05.2018 | Aktuality

    V Bratislave otvorili špičkové centrum pre mozgové príhody a infarkty srdca

    Špičkoví odborníci a najmodernejšie technológie. Na pôde bratislavskej nemocnice ProCare Medissimo dnes slávnostne otvorili nové Centrum intervenčnej neurorádiológie a endovaskulárnej liečby (CINRE). Liečiť bude pacientov s cievnou mozgovou príhodou a infarktom myokardu. Hlavne na tieto ochorenia na Slovensku každých 45 minút zbytočne zomrie jeden človek. Mnohí najmä preto, že sa na liečbu nedostanú včas. Tzv.…

Buďme spolu v kontakte

Zadajte Váš email a odoberajte naše novinky a tipy.
Posielame max. 1x za mesiac.

Súhlas(Required)
This field is for validation purposes and should be left unchanged.