Prejsť na obsah

Valentínske fotenie novorodencov v rimavskosobotskej nemocnici

14. február je deň, kedy sa oslavuje Valentín. Tento deň je sviatkom všetkých zamilovaných, kedy si vyznávame lásku viac ako inokedy. Obdarúvame sa kvetmi, sladkosťami, či inými drobnosťami.

15.02.2024

My sme sa rozhodli obdarovať mamičky v podobe fotiek ich malých valentínok. Odnášajú si domov nie len svoje malé lásky ale aj pamiatku na našu pôrodnicu. Fotenie s bábätkami sme si veľmi užili. Dúfame, že sa mamičkám fotky páčia a ďakujeme za túto milú príležitosť.

Ďalšie príspevky, ktoré by vás mohli zaujímať

 • 11.08.2021 | Aktuality

  Mobilné očkovanie v Poltári

  Mobilné očkovanie realizované 10.8.2021 výjazdovou očkovacou jednotkou z Nemocnice Svet zdravia Rimavská Sobota bolo opakovane v meste Poltár.   Na očkovaní sa zúčastnilo 42 občanov mesta aj okolitých dedín. Výjazdová očkovacia jednotka vykonáva mobilné očkovanie každý utorok v zmysle plánu odsúhlaseného príslušnými starostami obcí, kde občania prejavili záujem o očkovanie.
 • 03.06.2019 | Aktuality

  Vo svidníckej nemocnici vlani liečili najviac pacientov s mozgovou príhodou podaním trombolýzy

  V Nemocnici Svet zdravia Svidník počas minulého roku dosiahli najvyššie percento odliečených pacientov s cievnou mozgovou príhodou.   Vyplýva to z rebríčka TOP  slovenských nemocníc, ktorý zverejnila pacientska organizácia Sekunda pre život a Slovenská neurologická spoločnosť. Medzi kľúčové kritérium hodnotenia jednotlivých iktových pracovísk patrilo najmä percento odliečených pacientov s mozgovou porážkou, ktorým bola v hyperakútnom štádiu realizovaná trombolýza…
 • 15.08.2023 | Aktuality

  Galantské trhy 2023

  Ako už býva dobrým zvykom, Nemocnica s poliklinikou Sv. Lukáša Galanta sa aj tento rok zapojila v piatok 11. augusta 2023 do účasti na populárnych Galantských trhoch 2023. Zapojenie sa nemocnice do tohto tradičného regionálneho podujatia prebiehalo ako inak prezentáciou nemocnice v podobe „zdravého stánku“. V ňom zamestnanci nemocnice merali účastníkom ich základné životné funkcie, ako…

Buďme spolu v kontakte

Zadajte Váš email a odoberajte naše novinky a tipy.
Posielame max. 1x za mesiac.

(Required)