Prejsť na obsah
Centrála spoločnosti

DWH Developer

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
Plný úväzok
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Od 2 500 EUR/mesiac  - v závislosti na predošlých skúsenostiach a dosiahnutých zručnostiach

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridaj sa do nášho košického tímu na pozíciu DWH Developer, kde sa budeš venovať predovšetkým prevádzke a rozvoju dátovej vrstvy v spoločnosti, ktorá je lídrom v zdravotníctve na Slovensku. Ak rád komunikuješ s ľuďmi, rád hľadáš riešenia, baví ťa nastavovanie a konfigurácia komplexných systémov a chceš pracovať v elitnej zdravotníckej firme, čaká ťa u nás tím skvelých kolegov.

Medzi Tvoje hlavné kompetencie bude patriť:

  • Návrh, vývoj a prevádzka dátového skladu (DWH, ODS)
  • Administrácia Azure DWH a Azure Synapse Analytics Workspace
  • Dátová integrácia, processing a orchestrácia
  • Budovanie dátových vrstiev
  • Budovanie centrálnych číselníkov
  • Optimalizácia a tvorba PySpark kódu
  • Starostlivosť o performance, optimalizovanie dĺžky spracovania dát
  • Tvorba a optimalizácia MDM vrstvy

Požadujeme nasledovné skúsenosti:

  • pôsobenie na porovnateľnej pozícii minimálne 3 roky
  • skúsenosti s vývojom DWH/BI riešení a s DevOps
  • Azure Synapse Analytics Workspace
  • Python/Spark, SQL, T-SQL, Serverless
  • PowerBI výhodou
  • SŠ/VŠ vzdelanie v odbore IT
  • komunikačné zručnosti
  • analytické myslenie
  • schopnosť samostatne riešiť zverené úlohy a hľadať riešenia

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

Vysokoškolské vzdelanie II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Poznámka pre kandidáta

V prípade, že máte záujem o túto pozíciu, pošlite nám Váš životopis. Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Čo ponúkame

Možnosť rozvíjať svoju kariéru v zázemí silnej súkromnej spoločnosti, ktorá je súčasťou medzinárodnej siete zdravotníckych zariadení v strednej Európe. Nespájame však svoju identitu len s prácou. Ponúkame Vám spoluprácu v tíme, s ktorým sa budete mať o čom baviť. Okrem toho na Vás čakajú:

  • možnosti profesionálneho uplatnenia
  • odborné školenia ale aj osobnostný rozvoj
  • benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru a rodinu

Mám záujem o pracovnú ponuku

Ak máte záujem o informácie ohľadom ponuky služieb alebo ste nenašli čo ste hľadali, kontaktujte nás prostredníctvom infolinky alebo kontaktného formulára.

Kontaktný formulár neslúži na účel objednania sa na vyšetrenie.