Prejsť na obsah
Nemocnice Penta Hospitals

Lekár v špecializačnej príprave na oddelenie Rádiológie NsP Trebišov

Miesto práce
Trebišov
Druh pracovného pomeru
Plný úväzok alebo skrátený úväzok ( 0,1- 1,0 )
Termín nástupu
Ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
od 1956 €  + možnosť osobného príplatku

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Stojí spokojnosť pacienta na rebríčku Vašich hodnôt na poprednej priečke? Je pre Vás empatická komunikácia prirodzenou súčasťou dialógu nielen medzi pacientom a lekárom? Chcete byť súčasťou tímu a zlepšovať slovenské zdravotníctvo? Tak neváhajte a pridajte sa k nám!

Čo bude Vašou náplňou práce?

  • diagnostická a preventívno - liečebná činnosť vykonávaná lekárom v špecializačnej príprave: Rádiológa
  • diagnostikujete na základe vyšetrení ochorenie a stanovujete najvhodnejšiu liečbu po konzultácii s kolegom
  • poskytujete zdravotnú starostlivosť
  • vediete zdravotnú dokumentáciu a vykazujete zdravotné výkony zdravotným poisťovniam

Pracovná doba: od 7:30 do 14:42

Čo od Vás očakávame:

  • vysokoškolské vzdelanie II. stupňa - Lekárska fakulta a záujem pracovať v odbore rádiológia
  • zodpovedný prístup k práci
  • dôslednosť
  • tímovosť

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

Vysokoškolské vzdelanie II. stupňa

Vzdelanie v odbore

vzdelanie v odbore všeobecné lekárstvo

Poznámka pre kandidáta

Zaujala Vás naša ponuka? Zašlite nám Váš životopis.
Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Čo ponúkame

Nespájame svoju identitu len s prácou. Ponúkame spoluprácu v stabilnom tíme, s ktorým sa budete mať o čom baviť. Okrem toho na Vás čakajú

  • príjemný profesionálny kolektív a rodinná atmosféra nemocnice s poliklinikou
  • typ úväzku prispôsobený Vašim potrebám
  • odborné školenia ale aj osobnostný rozvoj
  • skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia
  • možnosť ďalšieho osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
  • využiť nadštandardnú zdravotnú starostlivosť a zľavy v sieti lekární
  • benefity pre zdravie , voľný čas , kultúru , rodinu a deti

Mám záujem o pracovnú ponuku

Ak máte záujem o informácie ohľadom ponuky služieb alebo ste nenašli čo ste hľadali, kontaktujte nás prostredníctvom infolinky alebo kontaktného formulára.

Kontaktný formulár neslúži na účel objednania sa na vyšetrenie.