Prejsť na obsah
JZS - Chirurgia, ProCare Prešov

MUDr. Ján Hanudeľ

Úkony:

chirurgické odstránenie benígnych lézií prsníka, chirurgické odstránenie kožných a podkožných útvarov (névus/ hemangióm/ dermatofibróm/ veruka/ lipóm/ ateróm), odstránenie rektálnych polypov, operácia hemoroidov klasicky alebo laserom - LHP, operácia perianálnej fistuly-píšťaly klasicky alebo laserom (FiLaC), operácia sinus pilonidalis-sakrálneho dermoidu klasicky alebo laserom, operácie análnej fisúry-trhliny, operácie jednoduchých prietrží slabinových/ pupočníkových/ femorálnych/ v jazve klasicky alebo s použitím sieťky

Hovorí:
  • Slovenčina

Profil

Po vyštudovaní lekárskej fakulty UPJŠ v Košiciach v roku 1988 a atestačnom štúdiu v oblasti chirurgie v roku 1992 pracoval na chirurgickom oddelení FNsP v Prešove. V roku 1998 svoju špecializáciu rozšíril o odbor klinickej onkológie. V prešovskej nemocnici odpracoval 25 rokov. Od roku 2013 pracuje ako chirurg na chirurgickej a onkochirurgickej ambulancii ProCare Prešov, kde je poskytovaná tiež mamologická poradňa.

Na oddelení jednodňovej chirurgie polikliniky ProCare Prešov pôsobí ako vedúci lekár. Okrem bežných chirurgických výkonov jednodňovej chirurgie sa špecializuje aj na operácie hemoroidov laserovým vláknom, ktorého hlavnou výhodou je malá bolestivosť v pooperačnom období a rýchly návrat do bežného života.

Buďme spolu v kontakte

Zadajte Váš email a odoberajte naše novinky a tipy.
Posielame max. 1x za mesiac.

(Required)