Prejsť na obsah
Ortopedické oddelenie, Nemocnica Michalovce

MUDr. Žofčák Martin

primár

Kontakt
Hovorí:
  • Slovenčina

Profil

VŠ štúdium ukončil v roku 2000 na Lekárskej fakulte UPJŠ v Košiciach, I. atestácia z Ortopédie r.2004, II. atestácia z Ortopédie r.2008

V nemocnici Michalovce pracoval od 9/2000 do 7/2007 ako sekundárny lekár na ortopedickom oddelení, následne do 9/2018 na Klinike ortopédie a traumatológie pohybového ústrojenstva UNLP Košice ako vedúci lekár septického oddelenia, v súčasnosti od 10/2018 pôsobí opäť v Michalovciach ako primár ortopedického oddelenia.

Postgraduálne sa venoval hlavne operačnej liečbe traumy končatín (viacero certifikovaných stáži AO Surgery Reference) a endoprotetike váhonosných kĺbov so zameraním na riešenie ojedinelých indikácií (vrodené vývojové vady, onkoortopédia, pozápalové a poúrazové deformity), tiež operačnej liečbe poendoprot.komplikácií (materiálové zlyhanie implantátu, aseptické a infekčné uvoľnenia, periprotetické zlomeniny). Absolvoval viacero odborných stáží, kadaveróznych operačných kurzov a pobytov na renomovaných svetovo uznávaných pracoviskách venujúcich sa danej problematike (Oxford, Paríž, Berlín, Hamburg, Bazilej, Zurich, Bern, Viedeň, Miláno, Madrid, Barcelona, Lisabon, Praha, Istanbul)

Buďme spolu v kontakte

Zadajte Váš email a odoberajte naše novinky a tipy.
Posielame max. 1x za mesiac.

(Required)