Prejsť na obsah
Nemocnica Rimavská Sobota

Pediatrická endokrinologická ambulancia

Ordinačné hodiny
  • Streda 07:30 - 12:00 | 12:30 - 16:00
Kontakt
Šrobárova 1, 979 12 Rimavská Sobota
Tel: +421 (0) 47 5612 416
Ambulancia sa nachádza na prízemí A pavilónu.

O ambulancii

Ambulancia je určená pre detských pacientov s poruchou žliaz s vnútornou sekréciou, ktorých odošle do našej odbornej ambulancie s výpisom zo zdravotnej karty všeobecný lekár pre deti a dorast alebo iný špecialista. Dieťa je potrebné na vyšetrenie objednať.

Na zaistenie komplexnej zdravotnej starostlivosti pacientov detská endokrinologická ambulancia úzko spolupracuje s ostatnými odbornými zložkami nemocnice. Má potrebné personálne a materiálno technické vybavenie.

LIEČEBNÉ MOŽNOSTI/VÝKONY

Prevažnú väčšinu našich pacientov tvoria deti s cukrovkou, ktoré pravidelne navštevujú našu ambulanciu. Taktiež sledujeme deti s poruchou činnosti štítnej žľazy, poruchou rastu, ale i ostatných pacientov s poruchou žliaz s vnútornou sekréciou.

DOPLNKOVÉ INFORMÁCIE

Ambulancia poskytuje zdravotnú starostlivosť jeden deň v týždni. V stredu sa pracuje v nasledovnom režime. V čase od 7:30 do 12:00 sú vykonávané diagnostika, liečba a kontrolné vyšetrenia u pacientov poukázaných z terénu a objednaných pacientov. V čase od 12:00 do 12:30 je obedňajšia prestávka. V čase od 12:30 do 16:00 sú vykonávané konziliárne vyšetrenia u hospitalizovaných pacientov.

Lekár:   MUDr. Anita Mančušková
Sestra: Zuzana Valkučáková

Personálne obsadenie

Buďme spolu v kontakte

Zadajte Váš email a odoberajte naše novinky a tipy.
Posielame max. 1x za mesiac.

(Required)