Prejsť na obsah

Dar pre novorodenecké oddelenie vranovskej nemocnice

Novorodenecké oddelenie nemocnice vo Vranove nad Topľou dostalo do daru výbavu pre novorodencov v podobe zavinovačiek, podbradníkov a detských body. Týmto vyslovujeme veľké ďakujem predajni Dieťa a ja za tieto dary, aj za pravidelnú podporu pre toto oddelenie.

24.01.2022

Novorodenecké oddelenie nemocnice vo Vranove nad Topľou dostalo do daru výbavu pre novorodencov v podobe zavinovačiek, podbradníkov a detských body.

Týmto vyslovujeme veľké ďakujem predajni Dieťa a ja za tieto dary, aj za pravidelnú podporu pre toto oddelenie.

Ďalšie príspevky, ktoré by vás mohli zaujímať

  • 09.08.2023 | Aktuality

    Workshop lekárov a sestier v nemocnici Svet zdravia Rimavská Sobota

    K práci zdravotníckeho pracovníka patrí aj reflektovanie na zmeny. Inovácie v oblasti zdravotníckej techniky, či zdravotníckych pomôcok nás obohacujú a nútia neustále sa vzdelávať. Pacientovi sa snažíme pomôcť tým najvhodnejším a najkvalitnejším spôsobom. Zaistenie kvalitného strednodobého a dlhodobého cievneho vstupu je novým trendom poskytovania lekárskej a ošetrovateľskej starostlivosti a zároveň neoddeliteľnou súčasťou starostlivosti o pacienta. Preto sme 8.8.2023 absolvovali mimoriadne zaujímavý workshop na…
  • 19.12.2023 | Aktuality

    VIANOČNÝ DAR OD ZP Dôvera

    Zdravotná poisťovňa Dôvera darovala pre zamestnancov nemocnice Penta Hospitals Svidník vianočný dar – kávovar, ktorý poputuje k personálu Chirurgického oddelenia.

Buďme spolu v kontakte

Zadajte Váš email a odoberajte naše novinky a tipy.
Posielame max. 1x za mesiac.

Súhlas(Required)
This field is for validation purposes and should be left unchanged.