Prejsť na obsah

Mikuláš na pediatrii

Na pediatrickom oddelení v Nemocnici Svet zdravia Michalovce nám pripravili dobrovoľníci z centra voľného času Strážske krásneho Mikuláša. Deti mali veľkú radosť a aj touto cestou sme sa im snažili aspoň čiastočne spríjemniť pobyt v nemocnici. Mikuláš navštívil všetky hospitalizované deti, rozdával sladkosti a hlavne radosť.

09.12.2019

Na pediatrickom oddelení v Nemocnici Svet zdravia Michalovce nám pripravili dobrovoľníci z centra voľného času Strážske krásneho Mikuláša.

Deti mali veľkú radosť a aj touto cestou sme sa im snažili aspoň čiastočne spríjemniť pobyt v nemocnici. Mikuláš navštívil všetky hospitalizované deti, rozdával sladkosti a hlavne radosť.

Ďalšie príspevky, ktoré by vás mohli zaujímať

 • 13.05.2022 | Aktuality

  Deň matiek s Krajším dňom v nemocnici Svet Zdravia Rožňava

  O krajší deň matiek sa na oddelení  Fyziatrie, balneológie a liečebnej rehabilitácie postarali naše dve dobrovoľníčky z dobrovoľníckeho združenia Krajší deň.  Pani Kvetka Roxerová a pani Valika Rejdovjanová, pomohli rozdať pozdravy a malé darčeky pre naše pacientky. Slávnostným príhovorom pani Kvetka vyzdvihla rolu matky a poďakovala sa za ich celoživotné poslanie ženy, ako matky.
 • 17.01.2019 | Aktuality

  V partizánskej nemocnici sa minulý rok narodilo vyše 600 detí

  V Nemocnici Svet zdravia Partizánske sa vlani narodilo 606 detí. Chlapcov prišlo na svet viac ako dievčat a šiestim mamičkám sa narodili dvojičky.   Zatiaľ čo v roku 2016 sa v partizánskej nemocnici uskutočnilo 553 pôrodov, v roku 2017 ich bolo presne 600 a vlani 603. „Budúce mamičky k nám privádza rodinné prostredie našej malej pôrodnice i osobné zainteresovanie primára oddelenia.…
 • 27.05.2024 | Aktuality

  Týždeň dobrovoľníctva vo Svidníku a Stropkove

  Týždeň dobrovoľníctva v dobrovoľníckom centre Krajší deň v Stropkove začal úpravou areálu nemocnice. Dobrovoľnícka skupina z Gymnázia v Stropkove pomáhala pri sadení nových okrasných kríkov, upravili kvetinový záhon pred vstupom do budovy, čistili prístupovú cestu od trávy, odstránili nánosové dreviny.

Buďme spolu v kontakte

Zadajte Váš email a odoberajte naše novinky a tipy.
Posielame max. 1x za mesiac.

Súhlas(Required)
This field is for validation purposes and should be left unchanged.