Prejsť na obsah

Prvý deň detí na humenskej neonatológii bol mimoriadne štedrý

Prvý júnový deň patrí každoročne všetkým deťom. Pri príležitosti Medzinárodného dňa detí prijali tie najmenšie a najzraniteľnejšie deti na humenskej neonatológii hneď niekoľko milých darčekov.

04.06.2024

Pani Jaroslava Kazimírová a pani Vierka Zbelová uháčkovali pre bábätká veselé chobotničky, ktoré im na dotyk pripomínajú pupočnú šnúru a bezpečné prostredie mamkinho bruška. Pomáhajú preto najmä predčasniatkam v inkubátoroch, aby sa cítili spokojne a bezpečne.

Pestrofarebnými hniezdami obdarovala neonatologické oddelenie, pani Miriam Gadžová, vďaka ktorej sa bude našim najmenším pacientom spinkať ako v bavlnke 😊. Drobcov sme potešili aj milou kačičkou do kúpeľa a veríme, že darčeky spravia malým – veľkú radosť.

Ďalšie príspevky, ktoré by vás mohli zaujímať

  • 26.10.2016 | Aktuality

    Predstavenie rekonštruovanej galantskej pôrodnice a očnej jednodňovej zdravotnej starostlivosti

    Galantská nemocnica prechádza v poslednom období od vstupu nového akcionára Svet zdravia, a. s. v roku 2015 rôznymi premenami na mnohých úsekoch. Azda najpútavejším, ktorý na seba priťahuje pozornosť verejnosti, najmä medzi budúcimi mamičkami, je rekonštruovaná pôrodnica. O spomínanej rekonštrukcii sme sa zmieňovali v našich aktualitách už v lete roku 2016.   Tentokrát však nielen…
  • 07.06.2018 | Aktuality

    Medzinárodný deň detí v nemocnici Rimavská Sobota

    Sviatok našich najmenších sme oslávili vo veľkom štýle. Cez brány nemocnice prišli policajné a hasičské autá, sanitka, ale tentoraz s iným ako štandardným poslaním.   Policajti, hasiči a záchranári predstavili deťom všetko zaujímavé, čo schovávajú vo svojich autách. S hasičmi sme otestovali nemocničný hydrant. Pri silnom slniečku osviežil mnohých z nás. Dobrovoľníci predviedli svoje zručnosti v…

Buďme spolu v kontakte

Zadajte Váš email a odoberajte naše novinky a tipy.
Posielame max. 1x za mesiac.

Súhlas(Required)
This field is for validation purposes and should be left unchanged.