Prejsť na obsah

Sestra je LÁSKA v SLOVE – oslava Dňa sestier v humenskej nemocnici

12. máj je každoročne venovaný všetkým zdravotným sestrám a pôrodným asistentkám. Vedenie humenskej nemocnice ocenilo v tento výnimočný deň prínos a oddanosť sestier a poďakovalo im za ich náročnú a ušľachtilú prácu.

15.05.2024

Tento vzácny sviatok sme patrične oslávili a prejavili uznanie osobitne sestrám, ktoré tento rok dosiahli svoje okrúhle pracovné jubileum. Poďakovanie patrilo aj všetkým vedúcim sestrám, ktoré neraz čelia rôznym výzvam, no napriek tomu zanechávajú na svojich pracoviskách odkaz ľudskosti, obetavosti a empatie.

Jednoduché gesto uznania, pozitívne a povzbudzujúce slová vďaky od vedenia nemocnice, milá pozornosť, či uvoľnená atmosféra povzbudená lúčmi jarného slnka vyčarili nejeden úprimný úsmev na tvári.

Ďakujeme ešte raz všetkým naším sestrám a pôrodným asistentkám za ich dôležitú prácu. Vyjadrujeme nesmiernu vďačnosť za každý jeden deň ošetrovateľskej starostlivosti, ktorú neúnavne poskytujú pacientom. Uvedomujeme si neoceniteľnú úlohu, ktorú v zdravotníctve zohrávajú a veľmi si ich vážime.


Ďalšie príspevky, ktoré by vás mohli zaujímať

 • 08.03.2023 | Aktuality

  Žiariš ako kráľovná…

  8. marec už každoročne patrí všetkým ženám. Medzinárodný deň žien sme si pripomenuli aj v humenskej nemocnici a v hesle Žiariš ako kráľovná sa nieslo aj odovzdávanie kvetov. Voňavý posol jari – hyacint bude svojou kvetnatou korunou „našim ženám“ žiariť pestrými farbami. Posielame k MDŽ prvé jarné kvety, pohoda a šťastie pre Vás v nich…
 • 12.03.2019 | Aktuality

  Spišskonovoveská nemocnica sa stala štvrtou najlepšou v pacientskom rebríčku

  Nemocnica Svet zdravia Spišská Nová Ves sa stala podľa hodnotenia pacientov štvrtou najlepšou nemocnicou v kategórii všeobecných nemocníc. Vyplýva to z prieskumu zdravotnej poisťovne Dôvera, ktorá aj tento rok zostavila pacientsky rebríček zdravotníckych zariadení na základe spokojnosti jej poistencov.   Viac ako 7200 pacientov, ktorí sa v minulom roku liečili v niektorej zo slovenských nemocníc,…
 • 01.06.2023 | Aktuality

  MDD v galantskej nemocnici

  Už od roku 1952 patrí na Slovensku 1. jún všetkým deťom. Oslavujeme totiž Medzinárodný deň detí. Všetkým deťom prajeme k tomuto krásnemu a obľúbenému sviatku hlavne veľa zdravia a smiechu. Pre tie deti, ktoré tento sviatočný deň trávili v nemocnici v Galante pripravil personál detského a novorodeneckého oddelenia drobné darčeky.

Buďme spolu v kontakte

Zadajte Váš email a odoberajte naše novinky a tipy.
Posielame max. 1x za mesiac.

Súhlas(Required)
This field is for validation purposes and should be left unchanged.