Prejsť na obsah

Purpurový pozdrav z Malíčka

17. november je veľkým dňom pre našich malých, ale silných bojovníkov.

20.11.2023

Každé desiate dieťa sa narodí predčasne a tento deň nám pripomína, aké radosti, ale i úskalia prekonávajú rodiny predčasniatok každý jeden deň, na ceste za ich lepším životom.

Aj novorodenecké oddelenie humenskej nemocnice sa pripojilo k oslavám Svetového dňa predčasne narodených detí. Vďaka spolupráci s OZ Malíček, dostali naši drobci v predvečer svojho sviatku krásne balíčky, ktoré im a ich rodičom budú pripomínať, akými veľkými bojovníkmi sa stali už od svojho prvého nádychu.

Zo 💜 ďakujeme.

Ďalšie príspevky, ktoré by vás mohli zaujímať

 • 27.10.2016 | Aktuality

  Najkrajšie nemocničné námestie je oddnes v Spišskej Novej Vsi

  Nemocnica Svet zdravia Spišská Nová Ves dnes oficiálne ukončila komplexnú rekonštrukciu vstupného areálu pred hlavnou budovou monobloku. Vďaka tomu vznikla nová parková zóna, ktorá by mala plniť funkciu nemocničného námestia. Generálnou opravou sa definitívne vyriešil problém s pôvodnou travertínovo-asfaltovou dlažbou; bola poškodená a znižovala bezpečnosť pri chôdzi najmä v daždivom počasí. Nová zámková dlažba má…
 • 05.05.2022 | Aktuality

  Poďakovanie dlhoročnému darcovi

  Darovanie krvi by malo byť bežnou súčasťou nášho života, pretože nikdy nevieme, kedy najvzácnejšiu tekutinu budeme potrebovať my alebo naši blízky. Preto si vážime každého jedného darcu. Obzvlášť, ak sa niekto rozhodne darovať svoju krv 140 krát. Týmto by sa chceli v mene celého vedenia nemocnice poďakovať pánovi Jozefovi Dzureňovi, ktorý dňa 4.5.2022 absolvoval svoj 140…
 • 03.02.2021 | Aktuality

  Sladké potešenie pre personál

  Dňa 3 februára 2021 dobrovoľníčka pani Katka z denného centra 1 mesta Trebišov, spolu s dobrovoľníčkami Zuzankou Cáboczkou, Boženkou Novákovou a Evou Zacharovou napiekli a potešili domácim krémešom zdravotnícky personál na covidovom oddelení.

Buďme spolu v kontakte

Zadajte Váš email a odoberajte naše novinky a tipy.
Posielame max. 1x za mesiac.

(Required)