Prejsť na obsah

Ambulancia cievnej chirurgie

Kŕčové žily sú jednou z najčastejších civilizačných chorôb. Objednajte sa na konzultáciu alebo vyšetrenie do Ambulancie cievnej chirurgie v  ProCare na Betliarskej v Bratislave, ktorá poskytuje odborné vyšetrenia pri ochoreniach arteriálneho a venózneho systému a sledovanie pacientov s vybranými ochoreniami cievneho systému.

Prípadné operácie vykonáva špičkový odborník, bývalý prednosta a primár Kliniky cievnej chirurgie v Národnom ústave srdcových a cievnych chorôb, vedúci Katedry cievnej chirurgie Slovenskej zdravotníckej univerzity a hlavný odborník pre cievnu chirurgiu na Slovensku Vladimír Šefránek.

Benefity

 • Krátke čakacie doby

 • Dlhoročné skúsenosti v odbore

 • Nadštandardné prístrojové vybavenie

Služby

 • Ambulantná starostlivosť

  Ambulancia cievnej chirurgie ProCare na Betliarskej poskytuje odborné vyšetrenia pri ochoreniach arteriálneho a venózneho systému, dispenzarizácia a sledovanie pacientov s vybranými ochoreniami cievneho systému.

 • Jednodňové operácie cievnej chirurgie

  Operácie v oblasti cievnej chirurgie poskytujeme v režime jednodňovej chirurgie 1-krát týždenne (spravidla ochorenia venózneho systému DK – varixy a venózna incuficiencia).

 • Praktické informácie pre pacientov

  Navštívte polikliniku ProCare Betliarska alebo zatelefonujte na Infolinku ProCare 0907 888 999. Objednajte sa na konzultáciu u odborného lekára – cievneho chirurga, ktorý Vám vysvetlí všetky náležitosti operačného výkonu, dohodnete sa na spôsobe anestézie, rozsahu predoperačných vyšetrení.

O vaše zdravie sa stará

 • Prof. MUDr. Vladimír Šefránek, PhD.

  Cievny chirurgnLF UK v Bratislave absolvoval v roku 1966, od začiatku lekárskej praxe sa venuje chirurgickým odborom

Ordinačné hodiny

Pondelok: 12:30-14:30
Streda: 7:00-12:00 12:30-14:00
Piatok: 7:30-12:00

Objednajte sa na 0907 888 999

Galéria

Buďme spolu v kontakte

Zadajte Váš email a odoberajte naše novinky a tipy.
Posielame max. 1x za mesiac.

(Required)