Prejsť na obsah

Stomatologická ambulancia

V ProCare Central poskytujeme širokú škálu výkonov od záchovnej stomatológie (plomby a endodoncie) cez parodontológiu, protetickú stomatológiu (fixnú protetiku, snímateľnú protetiku) až po výkony stomatochirurgie. To všetko s využitím moderného prístrojového vybavenia.

Špičková stomatologická starostlivosť

 • Komplexná stomatologická starostlivosť

 • Profesionálny prístup personálu

 • Špičkové prístrojové vybavenie

 • Služby recepcie

Liečebné možnosti/výkony

 • Záchovná stomatológia

  Cieľom je zachovať zub ako plne funkčnú jednotku v ústnej dutine z hľadiska estetického, mastikačného či fonančného aj po tom, čo bol postihnutý nejakým patologickým procesom, pričom najčastejšie sa jedná o zubný kaz.

  Viac
 • Protetická stomatológia a parodontológia

  Zahŕňa vyšetrenie, diagnostiku a plán liečby pri vrodených a získaných stratách zubu, resp. zubov. V rámci protetickej stomatológie ponúkame zhotovenie fixných náhrad, celkovo aj čiastočne snímateľných náhrad, onlay, inlay a faziet.

  Viac
 • Stomatologická chirurgia

  Medzi najčastejšie výkony stomatochirurgie patria chirurgické extrakcie zubov múdrosti, retinovaných zubov, jednoduché vytrhnutie mliečneho a trvalého zuba, vytrhnutie so separáciou koreňov, kyretáže v oblasti hrotu koreňa a intraorálna incízia.

  Viac
 • Stomatológia pre deti

  V zubnej ambulancii ProCare Central ošetrujeme aj deti.  V detskej stomatológii sa zameriavame na preventívne prehliadky, zhotovovanie fotokompozitných výplní a na extrakciu dočasných zubov.

  Viac

Náš tím špecialistov

 • Philipp Zeitler

  V minulosti pôsobil ako stomatológ v Mníchove, do polikliniky ProCare Central nastúpil v roku 2017. V rámci stomatológie sa venuje najmä komplexným vyšetreniam, ošetreniam čeľustného kĺbu a endodontickým ošetreniam. Dôraz kladie na interdisciplinárnu spoluprácu a celostnú medicínu.

  Viac
 • MUDr. Natália Gálisová

  V ProCare Central pôsobí už od začiatku fungovania polikliniky. Štúdium absolvovala na Lekárskej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave. Venuje sa konzervačnej, estetickej, pedostomatológii, protetike a dentoalveolárnej chirurgii. Na stomatlógii ju baví najmä pestrosť práce, rôznorodosť úkonov a spokojnosť pacientov.

  Viac
 • MDDr. Diana Vanková

  Je absolventkou Lekárskej fakulty Masarykovej univerzity v Brne. V ProCare Central pôsobí od roku 2016. Venuje sa konzervačnej, estetickej stomatológii a pedostomatológii. Pokračuje v kontinuálnom vzdelávaní na školeniach a kongresoch. Svojim pacientom rada ukazuje, že stomatologické ošetrenie sa dá zvládnuť bez bolesti a strachu.

  Viac
 • MUDr. Mária Magulová

  Stomatológ

  Viac

Poďakovania

 • V ProCare Central mám komplexnú starostlivosť, takže navštevujem aj zubára. Bola som už na preventívnej prehliadke a teraz som tu druhýkrát kvôli odstráneniu zubného kameňa. Vyhovuje mi to, že sa tu vôbec nečaká a všetky vyšetrenia viem absolvovať na jednom mieste. Určite odporúčam.
  Katarína, Bratislava

 • Pre stomatológiu v ProCare Central som sa rozhodol na základe spokojnosti mojej manželky. Je to tu efektívnejšie zorganizované ako v bežnom nemocničnom zariadení, čo mi vyhovuje. Nemám predplatený balík ProCare a aj bez toho môžem absolvovať zubné vyšetrenia. Chodím sem na štandardné zubné výkony. Cenovo je to primerané.
  Dávid, Bratislava

 • Máme tu celoročnú zdravotnú starostlivosť pre syna, takže využívame viacerých detských špecialistov – očné, ORL, všeobecnú lekárku a aj zubné. Všetko je to na jednom mieste, nemusíme sa nikam presúvať, čo oceňujeme. Detská zubárka má k Lukáškovi veľmi pekný prístup, syn nemá z vyšetrenia tým pádom žiaden strach.
  Denisa a Lukáško, Bernolákovo

 • Na stomatológiu som prišla zatiaľ len kvôli konzultácii s vážnejším problémom, s ktorým si neviem dlhšiu dobu poradiť. Je tu výborný tím odborníkov. Páči sa mi to tu. Všetko je moderné, čisté, všade je zabezpečený pitný režim na chodbách. Na recepcii poskytujú pacientom plnohodnotné informácie. Lekár vopred vie, akého pacienta bude vyšetrovať. Celkovo manažment pacienta, ktorý ProCare Central ponúka je pre zaneprázdnených pracujúcich ľudí podľa mňa…

  Na stomatológiu som prišla zatiaľ len kvôli konzultácii s vážnejším problémom, s ktorým si neviem dlhšiu dobu poradiť. Je tu výborný tím odborníkov. Páči sa mi to tu. Všetko je moderné, čisté, všade je zabezpečený pitný režim na chodbách. Na recepcii poskytujú pacientom plnohodnotné informácie. Lekár vopred vie, akého pacienta bude vyšetrovať. Celkovo manažment pacienta, ktorý ProCare Central ponúka je pre zaneprázdnených pracujúcich ľudí podľa mňa veľkým prínosom.
  Jarmila, Bratislava

Rady lekárov

Pozrite si rady lekára – stomatológa Dr. Zeitlera z ProCare Central

Kontakty

ProCare Central
Jelačičova 7,
821 08 Bratislava (Ružinov)
Ambulancie sa nachádzajú na 4. poschodí polikliniky.
Ordinačné hodiny
Pondelok: 07:00 – 20:00
Utorok:      07:00 – 20:00
Streda:      07:00 – 20:00
Štvrtok:     07:00 – 20:00
Piatok:      07:00 – 20:00
Objednajte sa
0907 888 999

Buďme spolu v kontakte

Zadajte Váš email a odoberajte naše novinky a tipy.
Posielame max. 1x za mesiac.

(Required)