Prejsť na obsah

Klaster

Oddelenie dlhodobo chorých a vnútorného lekárstva Nemocnice v Partizánskom sa nachádza v priestoroch bývalého chirurgického oddelenia. Združuje pacientov z interného oddelenia a oddelenia dlhodobo chorých. Podľa aktuálnej potreby sa lôžka obsadzujú a pacientov liečia jednotliví špecialisti v danom odbore. Stredný zdravotný personál, ktorý pôsobí v multiodborovom tíme je na oddelení konštantný v nepretržitej prevádzke, lekári sa striedajú podľa toho, z akej odbornosti sú tu pacienti hospitalizovaní. Výhodou nového lôžkového oddelenia je predovšetkým využitie všetkých lôžok v nemocnici a tým tiež navýšenie kapacít jednotlivých oddelení.

Oddelenia

 • Oddelenie dlhodobo chorých

  Oddelenie poskytuje liečebnú starostlivosť pacientom, ktorých stav nevyžaduje technicky náročné diagnostické a terapeutické postupy, ktorým je potrebné zaistiť dlhodobú liečbu a rehabilitáciu s každodennou lekárskou vizitou

  Viac
 • Oddelenie vnútorného lekárstva

  Hlavnou úlohou interného/vnútorného lekárstva je poskytovanie diagnostickej, liečebnej a preventívnej starostlivosti dospelej populácie pri interných ochoreniach v ambulantnej sfére s náväznosťou na lôžkovú zdravotnú starostlivosť.

  Viac

Poďakovanie

 • Som tu veľmi spokojná. Personál na čele s pani primárkou je veľmi starostlivý. Strava je tiež chutná, priniesli mi ju priamo na izbu. Je tu čisto, čo sa mi veľmi páči. Ozaj sa mi tu všetko páči, je to tu na úrovni. Sestry sú tiež veľmi milé, porozprávajú sa s nami, čo je pre chorých veľmi dôležité. Chválim.
  Mária Paliatková, Partizánske

 • Mala som žalúdočné problémy a problémy s kĺbmi. Som priam nadšená starostlivosťou, akú tu poskytujú pacientom. Bolo mi zle, tak som chcela komplexné vyšetrenie. Teraz mám pocit, že som v dobrých rukách. Aj izby sú pekné, mám aj chladničku aj WC. Oceňujem profesionálny prístup celého personálu a hlavne ľudskosť. Odbornosť je dôležitá, ale ľudskosť tiež chorý pacient vysoko ocení. A to tu je.Mária Šubrtová, Dolné Vesnice, okr. Prievidza …

  Mala som žalúdočné problémy a problémy s kĺbmi. Som priam nadšená starostlivosťou, akú tu poskytujú pacientom. Bolo mi zle, tak som chcela komplexné vyšetrenie. Teraz mám pocit, že som v dobrých rukách. Aj izby sú pekné, mám aj chladničku aj WC. Oceňujem profesionálny prístup celého personálu a hlavne ľudskosť. Odbornosť je dôležitá, ale ľudskosť tiež chorý pacient vysoko ocení. A to tu je.
  Mária Šubrtová, Dolné Vesnice, okr. Prievidza

 • Cítila som sa veľmi zle, strácala som váhu, ale tu sa mi začali intenzívne venovať a dostali ma z toho. Našťastie sa zlé prognózy nepotvrdili a celý problém bol  psychosomatického pôvodu, takže ma nasmerovali na psychiatrické pracovisko a všetko sa zlepšilo. Celé to bolo v hlave, ale prišli na to, a veľmi mi týmto pomohli.
  Helena Filipová, Partizánske

 • Som tu v podstate každý rok. Nemenila by som to. Mám to blízko, rodina ma môže prísť pozrieť a hlavne im verím. Bola som úplne oslabená, nevládala som chodiť a pomohli mi. Som im vďačná, hlavne pánovi primárovi, ale aj celému jeho kolektívu. Má tu perfektný tím kolegov.
  Anna Hradiská, Partizánske

Kontakty

Nemocnica Svet zdravia Partizánske
Ul.Nová nemocnica 511, 958 01 Partizánske

+421 (0) 38 7473 161

Oddelenie sa nachádza na 1. poschodí budovy nemocnice (B pavilón).
Návštevné hodiny
Pondelok:                14:30 – 15:30
Utorok:                     14:30 – 15:30
Streda:                     14:30 – 15:30
Štvrtok:                    14:30 – 15:30
Piatok:                      14:30 – 15:30
Sobota:                     14:30 – 15:30
Nedeľa:                    13:00 – 15:30

Buďme spolu v kontakte

Zadajte Váš email a odoberajte naše novinky a tipy.
Posielame max. 1x za mesiac.

(Required)