Prejsť na obsah
Podcast - Informácie pre mamičky

Moja pôrodnica Humenné

V pôrodnici novej generácie v Humennom vám ponúkame prežiť najkrajšie chvíle vášho života v príjemnom prostredí, ktoré je otvorené vašim predstavám a požiadavkám. Našou snahou je vytvoriť pre vás a pre vaše bábätko komfortné podmienky, pocit bezpečia a istoty, aby ste si z našej nemocnice odniesli tie najpríjemnejšie spomienky.

Oznam Ministerstva zdravotníctva SR

V súvislosti s implementáciou 3. vlny opatrení proti byrokracii boli uvedené do praxe funkcionality týkajúce sa životnej situácie narodenia dieťaťa, ktoré prinášajú zjednodušenie pre rodičov dieťaťa a tiež pre lekárov, ako sú: elektronizácia hlásenia o narodení, zápis potvrdenia pre príspevok pri narodení dieťaťa prostredníctvom ezdravia a nahlásenie dohôd o poskytovaní všeobecnej zdravotnej starostlivosti novorodencom.
Link:  Narodenie dieťaťa – ezdravie (ezdravotnictvo.sk)

Prečo si vybrať pôrodnicu v Humennom

 • Profesionálne laktačné poradenstvo

  Chránime a podporujeme dojčenie zavedením najvyššieho štandardu pri získavaní poznatkov v oblasti dojčenia.

  Viac
 • Jednotka medzi pôrodnicami

  Pôrodnica v Humennom získala 1. miesto v Prešovskom kraji na základe expertného hodnotenia pôrodníc.

  Viac
 • Jednotka medzi pôrodnicami

  Pôrodnica v Humennom získala 1. miesto na Slovensku v úrovni neonatologickej starostlivosti III.

  Viac
 • TOP pôrodnica na Slovensku podľa expertov

  Pôrodnica v Humennom získala 3. miesto na Slovensku na základe expertného hodnotenia pôrodníc.

  Viac
 • Pôrodný plán

  Pôrodný plán je dokument, ktorý vzniká po vzájomnej diskusii medzi vami a personálom pôrodnice.

  Viac
 • Predpôrodná príprava

  Psychofyzická príprava na pôrod vás čo najlepšie pripraví na nádherný okamih príchodu vášho bábätka.

  Viac
 • Odber pupočníkovej krvi

  Mamička má v pôrodnici možnosť požiadať o odobratie a uchovanie pupočníkovej krvi dieťaťa.

  Viac
 • Výpožičné miesto monitoru dychu

  Pôrodnica v Humennom vám v spolupráci s nadáciou Križovatka umožňuje požičať si monitor dychu bábätka domov.

 • Wi-fi

  Pôrodnica ponúka mamičkám možnosť byť so svojimi blízkymi prostredníctvom bezplatného internetového pripojenia wi-fi.

  Viac

SLUŽBY

 • PÔRODNÍCTVO

  V oblasti pôrodníctva zabezpečujeme komplexnú predpôrodnú prípravu, samotný pôrod ako aj popôrodnu starostlivosť.

  Viac
 • GYNEKOLÓGIA

  Na tomto oddelení poskytujeme neoperačnú a operačnú liečbu pacientkám s gynekologickými ochoreniami.

  Viac
 • NEONATOLÓGIA

  Na novorodeneckom oddelení pracujú lekári neonatológovia, pediatri a sestry – špecialistky v neonatológii.

  Viac
 • POBYT NA ODDELENÍ

  Snažíme sa, aby bol Váš pobyt na oddelení čo najpríjemnejší.

  Viac
 • PRAKTICKÉ INFORMÁCIE

  Všetky potrebné informácie o návštevných hodinách, potrebách pre mamičky, či všeobecných informáciách o postupoch a prípravách na zdravotnícke výkony poskytované oddelením.

  Viac

NÁŠ TÍM ŠPECIALISTOV

 • MUDr. Ladislav Hamadejprimár

  Pracuje v odbore gynekológia a pôrodníctvo od r.1993, z tohto odboru má 2 atestácie.

  Viac
 • Mgr. Terézia Šuľákovávedúca pôrodná asistentka

  Na oddelení pracuje ako pôrodná asistentka od roku 1985.

  Viac
 • MUDr. Soňa Bindasoválekár, zástupca primára

  Viac
 • MUDr. Ľubomír Božoňlekár

  Viac
 • MUDr. Tibor Fockolekár

  Lekár, Gynekologicko – pôrodnícke oddelenie

  Viac
 • MUDr. Monika Sejkoválekár

  Na oddelenie nastúpila po ukončení štúdia na JLF UK v Martine.

  Viac
 • MUDr. Patrícia Pradoválekár

  Vyštudovala všeobecné lekárstvo na Jesseniovej Lekárskej fakulte v Martine.

  Viac
 • MUDr. Slavomíra Fedorkoválekár

  Viac
 • MUDr. Martina Šeboválekár

  Na Gynekologicko – pôrodnícke oddelenie nastúpila po ukončení štúdia na Lekárskej fakulte UPJŠ v Košiciach.

  Viac
 • MUDr. Zuzana Magdziaková Tkáčoválekár

  Viac
 • MUDr. Zuzana Paňkoválekár

  Viac
 • MUDr. Frajkorová Katarína

  lekár

  Viac
 • MUDr. Natália Vaškoválekár

  Viac
 • Bc. Daniela Španovápôrodná asistentka

  Štúdium ukončila na PU FZ v Prešove v roku 2012. Od roku 2016 pracuje na GPO v Humennom.

  Viac

Externí lekári

POĎAKOVANIA

 • Dňa 16.mája 2023 o 14:38h priviedla moja manželka na svet našu dcérku. Pamätáme si ten okamih veľmi dobre a na každú jednu sekundu spomíname s úsmevom, veď je to asi najkrajšia udalosť v živote každého z nás. Nezvyknem písať pochvaly, veď dobré sa chváli samo, ale prístup a nasadenie všetkých zdravotných sestier si zaslúži obrovskú pochvalu. Všetky boli milé, priateľské, ochotné, profesionálne a ľudské. Cítili sme sa ako v 5 hviezdičkovom hoteli, nikdy ne…

  Dňa 16.mája 2023 o 14:38h priviedla moja manželka na svet našu dcérku. Pamätáme si ten okamih veľmi dobre a na každú jednu sekundu spomíname s úsmevom, veď je to asi najkrajšia udalosť v živote každého z nás.

  Nezvyknem písať pochvaly, veď dobré sa chváli samo, ale prístup a nasadenie všetkých zdravotných sestier si zaslúži obrovskú pochvalu. Všetky boli milé, priateľské, ochotné, profesionálne a ľudské. Cítili sme sa ako v 5 hviezdičkovom hoteli, nikdy nezabudneme na žiadnu z nich a ich prístup.
  Za tých pár minút, čo sme strávili s hlavnou sestrou sme zistili, že je to skvelá osoba s úžasným prístupom. Anestéziológ, ktorý podával manželke epiduralku, je jeden veľký profesionál a príjemný človek.
  Čo sa týka pani doktorky Soni Bindasovej, ktorá mala službu: JEDNO VEĽKÉ ĎAKUJEME. Neuveriteľne rozvážna, kľudná, ľudská profesionálka, stále s úsmevom. Ukázala nám počas celých dvoch dní, že pôrod vie byť najkrajší zážitok na svete, všetko vždy perfektne vysvetlila a bolo poznať, že ju práca neskutočne baví.

  S pánom primárom sme síce v kontakte veľmi neboli, párkrát sme sa stretli, ale myslím, že táto pochvala mu takisto patrí, veď aký skvelý tím má na svojom oddelení je určite aj jeho zásluha. Počas celej doby sa tam objavili aj iní lekári, ktorí boli tiež ukážkoví.

  Chceme, aby sa o tom prístupe dozvedelo čo najviac ľudí, aby sa budúce mamičky vedeli ľahšie rozhodovať kam ísť rodiť a hlavne, aby sme aspoň nejakým spôsobom ocenili ich úžasnú prácu a nasadenie.

  Posielame veľké ĎAKUJEME.

  S pozdravom
  spokojná mamka, dcérka Diana a jej hrdý ocko

 • Váž. pán riaditeľ,30.01.2023 sa našej rodine narodil ružový, ľúbezný kvietok Nelka Tocimáková. Narodila sa Vo vašom zdravotníckom zariadení na gynekologickom pôrodníckom oddelení. Ďakujem prim. odd. MUDr. Ladislavovi Hamadejovi a celému jeho kolektívu, že zrodenie novej dušičky sa udialo krásne, prirodzene, bez prílišnej bolesti. Mamička sa necelú hodinu po pôrode usmievala, bola šťastná aja som bola v úžase. Váž. pán riaditeľ, ďakujem Vám.S pozdravom…

  Váž. pán riaditeľ,
  30.01.2023 sa našej rodine narodil ružový, ľúbezný kvietok Nelka Tocimáková. Narodila sa Vo vašom zdravotníckom zariadení na gynekologickom pôrodníckom oddelení. Ďakujem prim. odd. MUDr. Ladislavovi Hamadejovi a celému jeho kolektívu, že zrodenie novej dušičky sa udialo krásne, prirodzene, bez prílišnej bolesti. Mamička sa necelú hodinu po pôrode usmievala, bola šťastná a
  ja som bola v úžase.

  Váž. pán riaditeľ, ďakujem Vám.
  S pozdravom  MUDr. Gitka Bučeková, Výšné Hágy.

 • Dobrý večer. Chcela by som sa poďakovať celému personálu pôrodnického oddelenia, personálu šestonedelia a taktiež skvelej anesteziologičke. Starostlivosť je tu naozaj výnimočná. Nové a moderné priestory sú len čerešničkou. Osobitne sa chcem poďakovať primárovi MUDr. L. Hamadejovi za starostlivosť pred pôrodom a za to , že aj vďaka nemu bol pôrod premňa zážitkom. Ľudský, milý a zároveň profesionálny prístup. Ešte raz ďakujem za mňa a za dcérku Améliu….

  Dobrý večer.

  Chcela by som sa poďakovať celému personálu pôrodnického oddelenia, personálu šestonedelia a taktiež skvelej anesteziologičke. Starostlivosť je tu naozaj výnimočná. Nové a moderné priestory sú len čerešničkou. Osobitne sa chcem poďakovať primárovi MUDr. L. Hamadejovi za starostlivosť pred pôrodom a za to , že aj vďaka nemu bol pôrod premňa zážitkom. Ľudský, milý a zároveň profesionálny prístup. Ešte raz ďakujem za mňa a za dcérku Améliu.

  S pozdravom Mária Zavaterník

 • Vážené vedenie nemocnice, chcela by som vysloviť úprimné poďakovanie personálu Gynekologicko-pôrodníckeho oddelenia. Veľmi pekne ďakujem pánovi primárovi MUDr. Hamadejovi a vrchnej sestre Mgr. Šuľákovej za vysoko profesionálny, no zároveň ľudský prístup. Na tomto oddelení som bola pred časom operovaná, a vďaka ústretovosti, ľudskosti a profesionalite personálu som ani nemala pocit, že som hospitalizovaná. Pán primár spoločne s vrchnou sestrou mi poskytli všetk…

  Vážené vedenie nemocnice,

  chcela by som vysloviť úprimné poďakovanie personálu Gynekologicko-pôrodníckeho oddelenia.

  Veľmi pekne ďakujem pánovi primárovi MUDr. Hamadejovi a vrchnej sestre Mgr. Šuľákovej za vysoko profesionálny, no zároveň ľudský prístup.

  Na tomto oddelení som bola pred časom operovaná, a vďaka ústretovosti, ľudskosti a profesionalite personálu som ani nemala pocit, že som hospitalizovaná. Pán primár spoločne s vrchnou sestrou mi poskytli všetky potrebné informácie k mojej hospitalizácii a zdravotnému stavu. Z priebehu hospitalizácie aj zo starostlivosti, ktorá mi bola poskytnutá som bola príjemne prekvapená.

  Ešte raz ďakujem pánovi primárovi a vrchnej sestre za starostlivosť nie len počas hospitalizácie ale aj  pri mojom prepustení.

  Myslím si, že takýto prístup primára, sestier a personálu tohto oddelenia by mal byť príkladom pre iných zdravotníkov.

  S pozdravom

  Jana Bukajová

 • Chcem vyjadriť vďaku MUDr. Ladislavovi Hamadejovi, primárovi gynekologicko-pôrodníckeho oddelenia za jeho ústretový a profesionálny prístup pri posudzovaní môjho zdravotného stavu, za trpezlivosť a ochotu vysvetliť mi všetky okolnosti týkajúce sa mojej operácie, za samotnú operáciu aj pooperačnú starostlivosť. Prajem mu veľa úspechov v ďalšej práci. S úctou, Magdaléna Sabolová …

  Chcem vyjadriť vďaku MUDr. Ladislavovi Hamadejovi, primárovi gynekologicko-pôrodníckeho oddelenia za jeho ústretový a profesionálny prístup pri posudzovaní môjho zdravotného stavu, za trpezlivosť a ochotu vysvetliť mi všetky okolnosti týkajúce sa mojej operácie, za samotnú operáciu aj pooperačnú starostlivosť. Prajem mu veľa úspechov v ďalšej práci.

  S úctou, Magdaléna Sabolová

 • Chcela by som sa poďakovať profesionálnemu prístupu personálu na gynekologicko – pôrodníckom oddelení v Humennom. Mali by ste určite pochváliť a oceniť tím pracovníkov od sestričiek, pôrodných asistentiek, lekárov až po pána primára, ktorí odvádzajú neskutočnú prácu. Sú ľudskí a veľmi nápomocní, sú ochotní poskytnúť informácie a hlavne s úsmevom. Skvelý výber.
  Ďakujem.
  Ing. Nikoleta Lukacova, PhD.

 • Drahý kolektív Nemocnice A. Leňa v Humennom, touto cestou sa chcem veľmi pekne poďakovať celému personálu na tomto oddelení, zdravotným sestrám, doktorom a doktorkám a pánovi primárovi MUDr. Ladislavovi Hamadejovi. Za ich ústretovosť, profesionalitu, ľudskosť a ich zdravotnú starostlivosť o pacienta, ktorú vykonávajú denne s plným nasadením. Veľký rešpekt týmto ľuďom, ale hlavne moja vďaka pánovi doktorovi MUDr. Fockovi za jeho zlaté ruky, profesionálny pr…

  Drahý kolektív Nemocnice A. Leňa v Humennom, touto cestou sa chcem veľmi pekne poďakovať celému personálu na tomto oddelení, zdravotným sestrám, doktorom a doktorkám a pánovi primárovi MUDr. Ladislavovi Hamadejovi. Za ich ústretovosť, profesionalitu, ľudskosť a ich zdravotnú starostlivosť o pacienta, ktorú vykonávajú denne s plným nasadením. Veľký rešpekt týmto ľuďom, ale hlavne moja vďaka pánovi doktorovi MUDr. Fockovi za jeho zlaté ruky, profesionálny prístup, ľudskosť a starostlivosť. Takisto celému tímu anestezilógie počas dňa operácie za ich prípravu už na sále a psychickú podporu. Už na druhý deň som necítila žiadne bolesti, cítila som sa skvelo a na ďalší deň som mohla ísť domov a doliečiť sa v domácom prostredí.
  Všetkým touto cestou pekne ďakujem. Som Veľmi spokojná.
  Slávka Gaľová

 • Som už mamička 4 detičiek a touto cestou som sa chcela srdečne poďakovať celému personálu pôrodníckeho oddelenia. Nedávno som videla film, kde sa o mamičku po pôrode nedostatočne postarali a ona zomrela. Hovorím si, že som mala veľké šťastie ako na pôrodníkov tak aj na pôrodné sestry, pretože všetky pôrody prebehli v pohode, sestričky mi veľmi pomáhali a aj lekári boli skvelí. Po pôrode sa o mňa zaujímali a keď som mala nejaký problém, hneď sa všetko dalo …

  Som už mamička 4 detičiek a touto cestou som sa chcela srdečne poďakovať celému personálu pôrodníckeho oddelenia. Nedávno som videla film, kde sa o mamičku po pôrode nedostatočne postarali a ona zomrela. Hovorím si, že som mala veľké šťastie ako na pôrodníkov tak aj na pôrodné sestry, pretože všetky pôrody prebehli v pohode, sestričky mi veľmi pomáhali a aj lekári boli skvelí. Po pôrode sa o mňa zaujímali a keď som mala nejaký problém, hneď sa všetko dalo vyriešiť. A detské sestričky? bola som veľmi spokojná, aj keď som už mala 3. či 4. bábätko stále boli ochotné mi pomôcť ak niečo bolo treba. Z celého srdca Vám ďakujem a som rada, že po každom pôrode som sa šťastne mohla vrátiť domov. Ja určite môžem túto pôrodnicu len odporučiť. Želám celému oddeleniu veľa veľa zdravia, spokojných mamičiek a šťastných a zdravých bábätiek.
  Štefánia Beneová

 • Vážený p. riaditeľ, dovoľte mi, aby som cez Vás úprimne poďakoval oddeleniu gynekológie a pôrodníctva. Osobitne sa chcem poďakovať pánovi primárovi MUDr. Ladislavovi Hamadejovi. Moja dcéra Diana Holodňáková priviedla na svet zdravé bábätko Dianku Vivien Kolesérovú. Sme nesmierne šťastní, lebo to nebolo vôbec jednoduché. Sme nesmierne vďační pánovi primárovi a jeho tímu za starostlivosť počas tehotenstva, ale i počas samotného pôrodu. Veľmi si vážime …

  Vážený p. riaditeľ, dovoľte mi, aby som cez Vás úprimne poďakoval oddeleniu gynekológie a pôrodníctva. Osobitne sa chcem poďakovať pánovi primárovi MUDr. Ladislavovi Hamadejovi. Moja dcéra Diana Holodňáková priviedla na svet zdravé bábätko Dianku Vivien Kolesérovú. Sme nesmierne šťastní, lebo to nebolo vôbec jednoduché. Sme nesmierne vďační pánovi primárovi a jeho tímu za starostlivosť počas tehotenstva, ale i počas samotného pôrodu. Veľmi si vážime odborného, profesionálneho a ľudského prístupu, ktorého sa nám dostalo vo Vašej nemocnici. Zdravé dieťatko je pre rodičov a starých rodičov tým najkrajším darom. Máte veľmi ťažké, ale i krásne poslanie, pomáhať tým, ktorí to potrebujú. Ja Vám chcem z celého srdca v mene svojom a mojej dcéry čo najúprimnejšie poďakovať. Veci samozrejmé nie sú samozrejmé. Za všetkým je veľa úsilia, práce, obety a zodpovednosti. To všetko sme vo Vašej nemocnici našli. O to viac si zaslúžite našu vďaku, úctu a obdiv.
  Ing. Ján Holodňák, Svidník

 • Ja som tu rodila, síce cisárskym, ale mala som dobrú skúsenosť. Mala som nadštandardnú izbu a kvôli návštevám je to veľmi dobré. Teraz je tu nový personál, nový tím lekárov a sú veľmi milí. S prístupom lekárov som veľmi spokojná.
  Katarína Molnárová, 35 rokov, Humenné

 • Čakám tretie dieťa a všetky som rodila tu. V žiadnom prípade nezvažujem inú pôrodnicu. Je to pre mňa blízko a moje prvé pôrody boli rýchle, tak nechcem riskovať. Mne tu všetko vtedy vyhovovalo. Aj strava, izba… nemala som žiadne výhrady. Takže ja budem túto pôrodnicu len odporúčať.
  Darina Kundrátová, Humenné

 • Rodila som tu aj prvé dieťa, ale bolo to ešte pred rekonštrukciou. Bola som vtedy veľmi spokojná, keďže je tu skvelý prístup personálu. Hlavne to podľa mňa u mamičiek zaváži. Samozrejme aj rekonštrukcia prispela k spokojnosti mamičiek, aby sa tu cítili dobre.
  Mária Harakaľová, 25 rokov, Modá nad Cirochou, okr. Humenné

 • V pôrodnici som ležala už týždeň pred pôrodom kvôli vysokému tlaku, tak som už mala predstavu, ako to tu chodí. Som tu spokojná. Pôrodná izba ma prekvapila, fakt na úrovni. Bola som v nej od príjmu po pôrod, ale u mňa to šlo rýchlo. Aj s prístupom personálu som spokojná.
  Andrea Jarolínová, 28 rokov, Rovné, okres Humenné

 • Nerozmýšľala som na inou pôrodnicou. Bola som tu aj pri prvom dieťati spokojná. Aj s pôrodom aj s popôrodnou starostlivosťou. Prístup lekárov aj sestier je skvelý. Som na VIP izbe a nemá to chybu. Teraz som už rodila v pôrodnej izbe a umožnilo mi to vyšší komfort. Od začiatku už mohol byť pri mne ako podpora manžel, čo som veľmi ocenila. Veľký rozdiel oproti prvému pôrodu. Klobúk dole.
  Vladimíra Leškováčová, 33 rokov, Humenné

 • Rodila som tu už dvakrát a zmenu vnímam veľmi príjemne. Je to rozhodne pozitívnejšie pre mamičky ako to, čo bolo kedysi. Všetko je krajšie. Vítam možnosť otca pri pôrode, celkové vybavenie je na úrovni a pôsobí na mňa dobre.
  Ivana Lepótová, Humenné, 38 rokov

 • Naposledy som tu rodila pred 9 rokmi. Teraz sa akosi viac tešíme na pôrod. Asi je to tým, že je to tu teraz lepšie, krajšie, všetko vo vyššej kvalite. Od príjmu až po pôrod môžem byť v jednej miestnosti. Vítané sú tu návštevy, je tu wifi, čo je v dnešnej dobre veľké plus.
  Jana Joneková, Humenné, 31 rokov

 • Registrujem, že pôrodnica je vynovená. Porodili mi tu aj kamarátky a odporúčali mi to. Je tu vraj príjemný personál, rozbiehajú sa naplno kurzy predpôrodnej prípravy. Aj pre mňa ako pre prvorodičku to veľmi vítam.
  Veronika Turcovská, Lieskovec, okr. Humenné, 27 rokov

 • Humenskú pôrodnicu by som odporučila kvôli skvelej starostlivosti tak o mamičku, ako aj o dieťatko. Absolvovala som tu výbornú edukačnú prípravu, ktorá mi teraz pomáha. Celkovo hodnotím prístup personálu a vybavenie pôrodnice na jednotku.
  Michaela Sabo, Humenné, 28 rokov

 • Od môjho posledného pôrodu sa tu toho veľa zmenilo. Hlavne pôrodné izby a izby na šestonedelí nespoznávam. Páči sa mi, že oveľa viac je tu rešpektované súkromie a intimita žien. Každá pôrodná izba má vlastnú sprchu a z postele vedia urobiť pôrodné lôžko, nikam sa už mamička od príjmu nepresúva. Celkovo som tu bola veľmi spokojná.
  Miroslava Rabajdová, Humenné, 31 rokov

 • Moje rozhodnutie pre humenskú pôrodnicu bolo jednoznačné, pretože smeočakávali, že dcérka príde na svet o 3 týždne skôr a je tu perfektné novorodenecké oddelenie, ktoré sa o bábätká perfektne postará práve aj v takých prípadoch, ako sme boli my. Túto pôrodnicu by som odporúčala hlavne kvôli personálu. Je tu nový primár a perfektne to tu všetko funguje. Všetko mi vysvetlili, čo veľmi oceňujem.Nikoleta Lukáčová, Humenné, 30 rokov …

  Moje rozhodnutie pre humenskú pôrodnicu bolo jednoznačné, pretože smeočakávali, že dcérka príde na svet o 3 týždne skôr a je tu perfektné novorodenecké oddelenie, ktoré sa o bábätká perfektne postará práve aj v takých prípadoch, ako sme boli my. Túto pôrodnicu by som odporúčala hlavne kvôli personálu. Je tu nový primár a perfektne to tu všetko funguje. Všetko mi vysvetlili, čo veľmi oceňujem.
  Nikoleta Lukáčová, Humenné, 30 rokov

 • Bývame v Humennom, tak som nad inými možnosťami pôrodu ani neuvažovala. Výhodou je, že je to tu zrekonštruované, zmena oproti pôvodnému stavu na fotkách sa mi veľmi páči. Na pôrod sa veľmi teším, verím, že budeme mať dobrú skúsenosť v tejto pôrodnici.
  Anna Makutová, Humenné, 27 rokov

 • Prístup lekárov aj celého personálu bol vynikajúci. Všetci boli ochotní, v noci som si mohla oddýchnuť, keď sa mi postarali o maličkú. Páčilo sa mi, ako to je vynovené. Je to fakt nadštandardné, a pri tom za to neplatím. To je super. Celé oddelenie je veľmi pekné. Pôrod v Humennom odporúčam a ak sa podarí, tak určite aj druhý pôrod budeme chcieť absolvovať v tejto pôrodnici.
  Tatiana Kováčová, Hatalov pri Michalovciach, 29 rokov

 • Na internete som čítala veľa dobrých recenzií o Humennom. Všetky dievčatá, ktoré tu rodili chválili túto pôrodnicu. S mojim druhom sme si ju prišli najskôr pozrieť. Boli sme milo prekvapení, tak som sem prišla rodiť aj ja. Pôrodná izba bola skvelá. Mala som súkromie v príjemnom prostredí, žiaden stres a trauma. Všetko na mňa pôsobilo ukľudňujúco. Bola som spokojná.
  Jana Tkáčová, Malčice, 29 rokov

Kontakty

Nemocnica A. Leňa Humenné, a.s
Nemocničná 7, 066 01 Humenné
Oddelenie sa nachádza na 1. a 2. poschodí pavilón B
E-mail adresa: porodnyplan.he@svetzdravia.com
Telefonické kontakty:
Vyšetrovňa  šestonedelie: +421 (0) 57 770 6377
Vyšetrovňa  pôrodné izby: +421 (0) 57 770 6324
Lekárska izba: +421 (0) 57 770 6358
Primár: +421 (0) 57 770 6227
Vedúca pôrodná asistentka: +421 (0) 57 770 6030
Gynekologické oddelenie: +421 (0) 57 770 6228

Konzultačné služby pre poistencov zdravotnej poisťovne Dôvera poskytujeme na telefónnom čísle 0908 386 694 v čase 14:00 – 15:00.

Návštevné hodiny

Pondelok:     14:00 – 17:00
Utorok:         14:00 – 17:00
Streda:          14:00 – 17:00
Štvrtok:        14:00 – 17:00
Piatok:          14:00 – 17:00
Sobota:         14:00 – 17:00
Nedeľa:        14:00 – 17:00

Napíšte nám

Max. file size: 32 MB.
(Required)

Buďme spolu v kontakte

Zadajte Váš email a odoberajte naše novinky a tipy.
Posielame max. 1x za mesiac.

(Required)